scorecardresearch.com X - Man Astonishing Omnibus Koleksiyon Kitabı (1'Den 24'E Kadar Tüm Sayılar) ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
X - Man Astonishing Omnibus Koleksiyon Kitabı (1'Den 24'E Kadar Tüm Sayılar)

X - Man Astonishing Omnibus Koleksiyon Kitabı (1'Den 24'E Kadar Tüm Sayılar)

Yazar : Joss Whedon

Sayfa Sayısı : 632

Yayınevi : Marmara Çizgi

Tür : Çizgi Roman

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Whedon yeni ufuklar açmış X yazarı Chris Claremont´un yarattığı fantastik eğlenceyi ele almanın peşinden koşuyor gibi görünüyor. Hem de hiçbir beyin hücresinden ödün vermeden... Bunu yaparken de john Cassaday´in canlı, sade sahnelemelerinin yardımını fazlasıyla kullanıyor. Bu ciltte Astonishing X - Men serisinin 1´den 24´e kadar olan sayılarıyla Giant Size Astonishing X - Men özel sayısı bir araya getirilmiştir. (Arka Kapak) 374062 http://resellerimg.idefix.com/cache/102/300/374062 Bob Gale Marmara Çizgi Aralık 2011 166 9789756129395 Son Bir Gün´deki tahrip edici ve yürek yakıcı olaylardan sonra Peter Parker geçmişi arkasına alıyor ve Yepyeni Bir Gün için ileri atılıyor! Örümcek´in yeni durumu mideye yenen sert bir yumruk şeklinde geliyor: Yeni düşmanlar, yeni arkadaşlar ve Peter´ın hayatını her zamankinden de berbat bir duruma sokmaya yemin etmiş tanıdık yüzler. Her şeyin başladığı yer işte burası. Aynı eski güçler, aynı eski sorumluluklar, aynı eski Parker Şansı! Hepsi Yepyeni Bir Gün´de! Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin 546´dan 551´e kadar olan sayıları ve Spider-Man: Swing Shift özel sayısı bir araya getirilmiştir. (Tanıtım Bülteninden) 382093 http://resellerimg.idefix.com/cache/102/300/382093 Bob Gale Marmara Çizgi Eylül 2011 168 9789756129364 Evet, edebilir! Ne? Yepyeni Bir Gün diye, olayların Örümcek Adam için kolay olacağını sanmayın. İlk iş olarak Örümcek, ismini bir dizi seri cinayetten temizlemek zorundadır. Bu cineyetlerin tek bir ortak noktası vardır; Cesetlerin üzerinde Örümcek Vericileri bulunmuştur! Bunun dışında, süper güçlü Freak kan peşinde dolanmakta ve şehri teröre boğmaktadır. (Arka Kapak) 246865 http://resellerimg.idefix.com/cache/102/300/246865 Milo Manara Marmara Çizgi Eylül 2006 52 9789756129067 Roma, artık kutsal bir şehir değil; dini, ahlakı kalmamış bir kaos ortamı. Borgia ailesi, tarihin hem ilk mafyası ve de onların en ustası... (Tanıtım Bülteninden) 356891 http://resellerimg.idefix.com/cache/102/300/356891 Timothy Truman Marmara Çizgi Mart 2011 200 9789756129272 Conan 1. Kitap: Kimmerya, genç Conan´ın, medeniyete tekmeyi basıp, doğduğu ve büyüdüğü vahşi ülkeye, Kimmerya´ya olan dönüş sürecini ve onun ruh halindeki değişkenliği anlatıyor. Doğu illerinde gördüğü ihanetlerden sonra Conan´ı, dağ geçitlerindeki tehlikeler karşılamıştı ama burada, anavatanında da, ihanet hakkında öğreneceği çok şey vardı. Aesirlerle yapılmış olan farazi bir barış, Conan´ın ilk aşkı Caollan´ın yaptığı bir hareket yüzünden bozulunca, Conan, yalnızca fiziksel gücünü ve kurnaz zekasını değil, kalbindeki tutkuyu da test etme imkanı bulmuştu. Bu kitapta, yazar Tim Truman, çizer Tomas Giorello ve renklendirmeci Jose Villarrubia´ya katılan efsanevi çizer Richard Corben, Conan´ın büyükbabasının hikayelerine hayat verdi. Ayrıca bu kitap, Robert E. Howard´ın çarpıcı Kimmerya"" şiirini ve orjinal serinin kapak çizerleri Frank Cho ve Joe Kubert´in çizimlerini de içeriyor. (Arka Kapak)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963