scorecardresearch.com The Amazing Spiderman Sayı 1 - Öteki "Evrimleş Ya Da Öl" ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
The Amazing Spiderman Sayı 1 - Öteki "Evrimleş Ya Da Öl"

The Amazing Spiderman Sayı 1 - Öteki "Evrimleş Ya Da Öl"

Yazar : J. Michael Straczynski

Yayınevi : HOZ COMICS

Tür : Çizgi Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Duvar Sürüngeninin dünyasını tepetaklak edecek ürkütücü süper-hikaye!Tedirgin edici rüyalar yakasını bırakmıyordu. Gittikçe artan bir dehşet duygusu tarafından rahatsız ediliyordu. İnsanların onu ele geçirmek istediklerine inanmıştı. Örümcek, şimdiye kadar karşısına çıkmış en büyüktehditleyüzleşiyordu: tek başına üstesinden gelmeyi ümitbileedemediği kadarsinsi birdüşman. Reed Richards, Stephen Strange ve Hank Pym gibi dostları sayesinde yalnız değildi. Peki, dünyanın en büyük beyinleri, kaderin gidişatını değiştirebilecekler miydi? Ve eğer değiştirebilecek olsalar bile buna cesaret edebilecekler miydi? Sonunda gerçeği kabul eden Peter Parker, kırmızı ve mavi taytını dolaba kaldırıp May Yenge ve MJ''le biraz güzel zaman geçirmeye karar verir. Ama Morlun''un başka planları vardır-ve bu sefer Ağ Atıcı''ya yardım edecek Ezekiel yoktur. Yerine otur Sadık Okuyucu - şimdiye kadar bunun gibi bir kavga görmedin! Peter, asla yenemediği düşmanıyla karşılaşıyor. Öldüresiye dövülmüş. Cennet ve Cehennem arasında bir yerde gezinen Örümcek, şimdiye kadar yaşadıklarından çok farklı bir yolculuğa çıkmak üzere. Eğer Morlun''un korkunç görevini yerine getirmesine engel olmayı umuyorsa, bunun için karşısında iki seçeneği var: Evrimleşmek ya da ölmek...!Örümcek Adam - Öteki''nin bu ilk cildinde Amazing Spider-Man 525-526, Friendly Neighborhood Spider-Man 1-2 ve Marvel Knights Spider-Man 19-20 bir araya getirilmiştir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963