scorecardresearch.com Tex Süper Cilt: 8 ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Tex Süper Cilt: 8

Tex Süper Cilt: 8

Yazar : Giovanni Luigi Bonelli

Sayfa Sayısı : 448

Yayınevi : Oğlak Yayıncılık

Tür : Çizgi Roman

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

İçindekiler
 • Bir Dostun Ölümü: Beş kardeşten oluşan Kimball çetesi, Colorado bölgesine dehşet saçmaktadır. Kanlı bir banka soygunun ardından çete elemanları, içlerinden en genci, Jesse Kimball hariç, kaçıp dağlardaki gizli sığınaklarına, "Last Paradise"a ulaşmayı başarır. Haydut kılığına giren Kit Willer, nakil sırasında düzmece bir saldırıyla Jesse´yi kurtarır ve birlikte "Last Paradise" a doğru yola çıkarlar. Teks´le Tiger da peşlerindedir...
 • Katiller: Arizona, Bir saat önce Holbrook´tan kalkan bir tren, dar bir geçide girmek üzereydi. -ve birden... -Şura bak! Lanet Olsun! -Fren Yap!
 • Red Hill Katliamı: Canları sıkılan iki zengin ingiliz banker, Forrest ve Wilkins, eğlence olsun diye vahşi batı´da insan avına çıkar. Banka şubelerinden birinin müdürüyle işbirliği yaparak maddi açıdan zor durumda olan beş çiftçiyi elli bin dolar çalımış gibi göstererek peşlerine düşerler. Çiftçilerden biri öldürülür. Teks ve carson banka müdürünün maskesini indirdikten sonra iki İngiliz´in peşine düşerler.
 • Atlı Polis Gizli bir görev verilen, sahte adlar kullanan Teks ve arkadaşları, Mortana´dan sınırı geçerek Kanada topraklarına gelir. Assiniboin köyünde mola verdikleri sırada köy, kendilerine Wolfer adını takmış kurt avcısı beyazların saldırısan uğrar.... (Kitabın İçinden)
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963