scorecardresearch.com Tex Süper Cilt: 7 Ölümüne Hesaplaşma / Yucatan / Kurban Kuyusu / Colorado Kurtları ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Tex Süper Cilt: 7 Ölümüne Hesaplaşma / Yucatan / Kurban Kuyusu / Colorado Kurtları

Tex Süper Cilt: 7 Ölümüne Hesaplaşma / Yucatan / Kurban Kuyusu / Colorado Kurtları

Yazar : Giovanni Luigi Bonelli

Sayfa Sayısı : 448

Yayınevi : Oğlak Yayıncılık

Tür : Çizgi Roman

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Kitabın İçindekiler
 • Ölümüne Hesaplaşma
 • Yucatan
 • Kurban Kuyusu
 • Colorado Kurtları Ölümüne Hesaplaşma - İşte oradalar! Mağaranın girişinin biraz uzağında bekliyorlar... - ... Ama şans bizden yanaysa birazdan avuçlarını yalayacaklar. - Bueno. Artık geri dönebilirim. Yucatan - Dur biraz, cehennem zebanisi!.. Kalpten gideceğim! - Pekâlâ, Huysuz ihtiyar! Yeterince uzaklaştık nasıl olsa... - Uff! Nihayet! Kaçmamız şart mıydı? Yaptığımız meşru müdafaa değil miydi? Sİlahı ilk çeken o ikisiydi ve ... - Evet ama kanıtlamamız gerekir! Kurban Kuyusu - Halkıma uyguladığın bütün zorbalıkların cezasına çekeceğin gün yaklaşıyor. - Rüyamda senin sonunu gördüm, Bagley! - Seni korkunç ölüm... Aah! - Kapa çeneni kahrolası şarlatan! Colorado Kurtları Kurban töreninin başlamasından az önce eski maya tapınağındaki yer altı koridorlarında... - İşte Morisco, saraya bağlanan gizli geçit burada... - Birkaç dakika sonra oradayız. - Dilerim... Teks´i kurtarmak için o kadar az zamanımız var ki!... (Kitabın İçinden)
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963