scorecardresearch.com Tex Süper Cilt: 5 İz Sürenler / Nehirde Ölüm / İntikam Yolu / Bin Dolar Ödül ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Tex Süper Cilt: 5 İz Sürenler / Nehirde Ölüm / İntikam Yolu / Bin Dolar Ödül

Tex Süper Cilt: 5 İz Sürenler / Nehirde Ölüm / İntikam Yolu / Bin Dolar Ödül

Yazar : Giovanni Luigi Bonelli

Sayfa Sayısı : 448

Yayınevi : Oğlak Yayıncılık

Tür : Çizgi Roman

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

İz sürenler - O adam birleşik devletler yasalarına hizmet ediyor!.. - ..O yüzden çek ellerini üzerinden! -Nasıl?!.. - Hoşuna gitsin ya da gitmesin.. Nehirde Ölüm - Ödül avcıları mı? - Evet! - Demek sonunda geldiler!.. Bizi arıyorlar, değil mi? - Evet. - Sizden özür dilemeliyim, Willer. Hoganıma gelin. Konuşmalıyız. İntikam Yolu Arizona´nın Batısındaki, artık bir enkaz yığını haline gelmiş eski San Manuel misyonu yakınlarında... Bir mucize eseri ayakta kalabilmiş kuledeki çan, rüzgârda sallanmaya ve ürpertici bir ses yaymaya başlar.. - Kahretsin! Çan sesleri delirtecek beni! - Burası sinirlerimi bozdu. Keşke açık arazide kamp kursaydım! Bin Dolar Ödül - Bu cömertliğini neye borçluyuz, Maker? Bin dolarlık ödülü bizimle niçin paylaşmak istiyorsnu? - Fazla yorulmamak için paranın bir kısmını gösden çıkarmaya razıyım... (Kitabın İçinden)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963