scorecardresearch.com Tex Süper Cilt: 13 Lincoln'ün Katilleri / Özel Görev / Afyon / Morisco'nun Dönüşü ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Tex Süper Cilt: 13 Lincoln'ün Katilleri / Özel Görev / Afyon / Morisco'nun Dönüşü

Tex Süper Cilt: 13 Lincoln'ün Katilleri / Özel Görev / Afyon / Morisco'nun Dönüşü

Yazar : Claudio Nizzi

Sayfa Sayısı : 448

Yayınevi : Oğlak Yayıncılık

Tür : Çizgi Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Lincoln´ün KatilleriOcak, 2006 - Buldum! - Norton... Howard Norton... Şu anda Kullandığı Ad Bu - Merhaba, Avukat Norton´u Arıyorum! -Sağda İkinci Kapı -Sağolun. -Birşey Değil Özel Görev Teks ile Carson, tesadüfen bulundukları trende Avukat Stoppard cinayetine tanık olurlar. Adam ölmeden önce Teks´e, birleşik devletler başkanına ulaştırılması gereken gizli bir belgeden söz eder. İki ortak belgesi teslim etmek üzere Washington´a gitmeye karar verirler. Ama Stoppard´ınki de dahil bir dizi cinayete karışan gizli servis elemanları rangerleri engellemeye çalışmaktadır. Afyon! Mart, 2006 - Fırtınalı Bir Sonbahar Gecesi, Colorade´daki Gunni Son Kasabasının Dışı... - Harika!... Böyle Havalarda Meraklılar Evlerinden Pek Çıkmaz! - İşte O! Morisco´nun Dönüşü Nisan, 2006 Teks ve Carson, Wuang Çing Adlı Çinli ile bir tiyatro kumpanyası oyuncularının karıştığı afyon kaçakçılığını soruşturmaktadır. Bu yasadışı ticarete, oyuncular arasındaki sonu kanlı biten bir aşk ve ihanet olayı da eklenir. İki cinayetin ardından rangerlerin takibe aldığı Morgan tiyatrosunun arabalarında bu hazin olayın son perdesi sahnelenmek üzeredir... (Kitabın İçinden)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963