scorecardresearch.com Özel Seri Swing Sayı: 35 Kara Büyücü - Üroni İsyan - Washington'un Emirleri - Şeytani Tuzak - Kabil'in Öcü ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Özel Seri Swing Sayı: 35 Kara Büyücü - Üroni İsyan - Washington'un Emirleri - Şeytani Tuzak - Kabil'in Öcü

Özel Seri Swing Sayı: 35 Kara Büyücü - Üroni İsyan - Washington'un Emirleri - Şeytani Tuzak - Kabil'in Öcü

Yazar : Esse Gesse

Sayfa Sayısı : 322

Yayınevi : Hoz Yayınları

Tür : Çizgi Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Kara Büyücü -Felaket dalgalarla taşınarak geliyor! Görüyorum! - Durdur şu oyunu! Buranın yeterince sıcak olduğunu görmüyor musun? - Dikkatli konuş Kandor! Güçlerimi sana çevirebilirim bliyorsun! (Kitabın İçinden)
 • Üroni İsyanı - Şu sessizliğe aldanıp savaşı unutabilir insan... - ssstt... - Ne var gamlı baykuş - Küller henüz sıcak! Küller aceleyle az önce söndürülmüş olmalı! Ligh! (Kitabın İçinden)
 • Washington´un Emirleri - Hah! Hah! Hiç kellesi uçan bir adam gördünüz mü? - Onu öldürecek! - Tanrım! Olamaz! - İzleyin! - Ama Swing bu hamleden sıyrılır - Bitti mi Hector - Oh... Tatlım... - Hah! Hah! Artık bakabilirsin! İşler değişti.... (Kitabın İçinden)
 • Şeytani Tuzak - General Becket geldi kaptan! - Ontario kalesine hoşgeldiniz! - Sizi kutlarım kaptan! - Neden Generalim? - Kalenizin savunma düzeni için! Fark edilmeyen bir adım bile yaklaşmak olanaksız... (Kitabın İçinden)
 • Kabil´in Öcü - Ontario kurtlarının kalesinde bir sabah... - Bir gemi bize doğru geliyor! - Garip... Bandırası yok! Mizana direğini de göremyorum! - Belki kopmuştur! - Hmm... Hayır! Normal gibi görünüyor! Fakat bir havan topu bu! Baksana El Ginşo! (Kitabın İçinden)
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963