scorecardresearch.com Martin Mystere İmkansızlıklar Dedektifi Klasik Maceralar Dizisi 1 ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Martin Mystere İmkansızlıklar Dedektifi Klasik Maceralar Dizisi 1

Martin Mystere İmkansızlıklar Dedektifi Klasik Maceralar Dizisi 1

Yazar : Alfredo Castelli

Sayfa Sayısı : 386

Yayınevi : Lal Kitap

Tür : Çizgi Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Geçmişin Sırları
 • Ra´nın İntikamı
 • Nuh´un Gemisi
 • Lanetli Soy Geçmişin Sırları - Yunanistan´ın Teselya Bölgesinde, Peneo ırmağının kenarında, meteor adı verilen hava manastırlarıyla ünlü kalabaka kasabasında... - O alçaklar havaalanını gözaltında tutuyorlar. Joannina´ya ulaşmaya çalışmalıyım...Oradan yola çıkarım... - Otelden çıktığımı farketmediler... - Onlar benim arabamı gözetlerken ben başka bir araba kiraladım. Ra´nın İntikamı - Meksika Guatemala ile Sınır Komşusu olan Belize yüz kırk bin nüfuslu bir ülkedir... - ... Kent, yedi köy ve yüzaltmış yerleşim merkezi olarak altı bölgeye ayrılmış ve bunlar dört eski asfalt yol ile birbirlerine bağlanmıştır. - Yoksulluk ve sefalet son haddine varmıştır. Kişi başına düşen yıllık ortalama gelir, aslında toprakların yüzde beşini işleyen bir avuç azınlık arasında dağılmaktadır... Nuh´un Gemisi - Orta Amerika´da önemli bir keşifte bulunan profesör howard´ı ararken ormanda yerlilere esir düşen dostlarımız bir yer altı mağarasına götürürler ve bu arada martin´in eski iş ortağı ve düşmanı sergej Orloff ile karşılaşırlar... - Hatırlar mısın Martin, Birlikte ne işler yapardık?.. Güzel günlerdi... - "Floransa güzel sanatlar enstitüsünde..." - Cerveteri´de Etrüsk yazılarını çözmek yazılarını çözmek için uğraşıp durmuştuk... Lanetli Soy - Roma´nın 90 Km. Kuzeyinde Arelia oto yolu üzerinde... - ...Şehir fazla uzakta olmamalı vermişlerdir... - Her neyse, aradığımı bulamasam da fazla bir şey kaybetmiş olmam. Uzun süredir İtalya´yı görmek istiyordum... - Özellikle eski Etrüsk kentlerini. Babam onlardan sürekli söz ederdi...
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963