scorecardresearch.com Martin Mystere Altın Kobra - Loch Ness Hazinesi - Büyük Piramidin Esrarı - Şeytani Araştırma ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Martin Mystere Altın Kobra - Loch Ness Hazinesi - Büyük Piramidin Esrarı - Şeytani Araştırma

Martin Mystere Altın Kobra - Loch Ness Hazinesi - Büyük Piramidin Esrarı - Şeytani Araştırma

Yazar : Alfredo Castelli

Sayfa Sayısı : 480

Yayınevi : Oğlak Yayıncılık

Tür : Çizgi Roman

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Efsanevi Martin Mystere Maceraları: 1
Altın Kobra -...Mart, Sevgilim, Uçak böyle mi kullanılır? Kıl payı kurtulduğumuzun farkında mısın? -Hay Şeytan! Elbette farkındayım! Kör değilim... -...Ve lütfen bana Marty, Sevgilim deme, sinirim bozuluyor.. Loch Ness Hazinesi -Az önce buralardaydı! Kaçmış olamaz!... -Tüm kabinlere bak! Her yeri didik didik ara... -...Çabuk ol! O adam yılandan daha tehlikelidir..Üstelik, uğursuz bir özellği var... Büyük Piramidin Esrarı -Ne zaman dediniz?... -On yıl... -Bundan bu kadar emin olamazsınız. Bir hata olamaz mı? -Hayır. Bu geri dönüşü olmayan bir reaksiyon. Şeytani Araştırma -Yavaş, yavaş olun! -Cenazesini belediye kaldırdı. Pöh! Günümüzde insanlar yaşamayı bilmez oldu! (Kitabın İçinden)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963