scorecardresearch.com Cehennem Yolcusu / İlk Günahlar ( Constantine İlk Günahlar 1. Cilt ) ve Tüm Çizgi Roman Kitapları Radikal Kitap'ta!
Cehennem Yolcusu / İlk Günahlar ( Constantine İlk Günahlar 1. Cilt )

Cehennem Yolcusu / İlk Günahlar ( Constantine İlk Günahlar 1. Cilt )

Yazar : Jamie Delano

Sayfa Sayısı : 256

Yayınevi : ARKABAHÇE YAYINLARI

Tür : Çizgi Roman

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Çökmüş Bir Dünyaya Hoşgeldiniz... ... kara büyüyle, iblislerle ve geçmişte yapılan hataların hayaletleriyle dolu bir dünya - Cehennem Yolcusu John Constantine’in dünyası.Büyünün gerçek gücüne ulaşmaya çalışan birkaç kişiden biri olan Constantine, kendini tamamen kaptırmayacak kadar kurnaz biri. Ama yine de büyünün esaretinden ya da getirdiği tehlikelerden kaçamıyor. Böyle bir gücün gerçek bedelinin farkında. Bu gücün küçük bir parçası için ruhunu satmaya hazır amatörlerin ardı arkası kesilmiyor - ve ister inanın, ister inanmayın, Constantine’in binbir zorlukla elde ettiği bilgi, kendini belanın ortasında bulmasını garanti ediyor.Alan Moore’un olay yaratan SWAMP THING öyküsünde doğan, toplumun çalışan kesiminden gelme büyücü John Constantine’in maceraları, Jamie Delano’nun keskin anlatımıyla hayat buluyor. John Constantine’in kentsel korku öyküleri, Jamie Delano’nun aktardığı haliyle politik, zeki ve ilk yayınlandığı kadar zevkle okunuyor. Yuppilerin nereden geldiğini ya da bir zombiyle konuşma adabını öğrenmek istiyorsanız bu kitabı okumalısınız. Neil Gaiman
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963