scorecardresearch.com Kadınlar İçin Taocu Sevişme Sırları ve Tüm Cinsellik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kadınlar İçin Taocu Sevişme Sırları

Kadınlar İçin Taocu Sevişme Sırları

Yazar : MANEEWAN CHIA

Sayfa Sayısı : 260

Yayınevi : DHARMA YAYINLARI

Tür : Cinsellik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Alt başlığı “Cinsel Enerjiyi Yaşamsal Enerjiye Dönüştürme Yöntemleri” olan bu kitapta anlatılan Taocu sevişme sırları, Batı Uygarlığı’na ilk kez tanıtılmaktadır. Binlerce yıldır Taocu Ustalar bu gizlerini, yalnızca susmaya yeminli olan soylular ve öğrencilerden oluşan küçük bir topluluğa öğretmişlerdir. Şimdi bu kadim seksolojinin mirasçısı ve uygulayıcısı olan bir Usta ile eşi, bu sırları tüm dünya ile paylaşma gereği duymaktadırlar.
Yazarların, kadınların cinsel güçlerini geliştirmeleri ve bunu hem kişisel gelişimde, hem de sağaltımda kullanmaları için öğrettikleri iki temel egzersiz vardır. Birincisi regl dönemini kısaltıp, krampları azaltan ve daha büyük bir cinsel güç kazanmak için yumurtalıklara yaşam gücü dolduran Yumurtalık Solunumu’dur. Diğeri ise eşli ya da tek başına çalışılabilecek Orgazmik Çekilme’dir. Bu uygulamada ustalaşan kişi, sıradan vajinal orgazmın çok daha ötesine ulaşan, bedenin tümden orgazmını (Vadi Orgazmı) yaşayacaktır.
Taocuların binlerce yıldır üzerinde yürüdükleri bu yolun ötesinde ise ruhsal aydınlanma bulunmaktadır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963