scorecardresearch.com Malvarlığına Karşı Suçlar Ve Ekonomik Suçluluk - 9 ve Tüm Ceza Hukuku Kitapları Radikal Kitap'ta!
Malvarlığına Karşı Suçlar Ve Ekonomik Suçluluk - 9

Malvarlığına Karşı Suçlar Ve Ekonomik Suçluluk - 9

Yazar : Yener Ünver

Sayfa Sayısı : 356

Yayınevi : SEÇKİN YAYINLARI

Tür : Ceza Hukuku

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Ekonomik Suçlarla Mücadele odukça uzun süredir tüm Avrupa ülkelerinde ve özellikle son yıldır Türkiye''de yasama, uygulama ve öğretinin yoğun bir şekilde ilgi ve uğraşıalanına giren konuların başında yer almıştır. Görmüş olduğunuz bu kaynakta en son güncellemelerle konu alanındaki bilgilere ulaşabileceksiniz.

Malvarlığına Karşı Suçlar ve Ekonomik Suçluluk - 9 Kitabında Yer Alan Konu Başlıkları

Hırsızlık ve Güveni Kötüye Kullanmak Suçları
Yağma Suçu
Dolandırıcılık
Şantaj, Yağma Amacıyla Şantaj ve Şantaj Amacıyla Adam Yağmalamak
İnancı Kötüye Kullanma ve Bağlantılı Suçlar
Avusturya Ceza Kanunundaki Başkasının Malvarlığına Karşı Suçlar
Avrupa Konseyi Dökümanı: Ekonomik Suçun Avrupa''yı Tehdidi - 1
Avrupa Konseyi Dökümanı: Ekonomik Suçun Avrupa''yı Tehdidi - 2
Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesinin Üye Devletlere, Avrupa''da Zamanla Değişen Suç Politikasına İlişkin Tavsiyesi
Avrupa Konseyi Dökümanı: Avrupa''nın Ekonomik ve Sınır Aşan Örgütlü Suçlarla Mücadelesi: İlerleme mi? Yoksa Gerileme mi?
Brezilya''da Beyaz Yaka Suçları: Mevzuat, Mahkeme Kararları ve Hukuk Yazarlarının Görüşü

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963