scorecardresearch.com Tek Kurşun ve Tüm Çeviri Romanlar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Tek Kurşun

Tek Kurşun

Yazar : Lee Child

Sayfa Sayısı : 488

Yayınevi : ARTEMİS YAYINLARI

Tür : Çeviri Romanlar

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Altı kurşun. Beş ölü... Şehrin kalbi dehşete teslim oldu. 
Polis olayı anında çözdü. Onlara göre basit bir dava. Tek bir şey dışında: Zanlı, yanlış adamı yakaladıklarını söylüyor. Durmadan, “Bana Reacher’ı bulun,” diyor.
Eski askeri polis Jack Reacher gelecekti elbette. Tek bir atışı bile kaçırmaması gereken bu zanlıyı, usta keskin nişancıyı tanıyordu. Reacher, bir şeylerin doğru olmadığını düşünüyordu. Çok geçmeden bu basit davanın aslında o kadar da basit olmadığı ortaya çıkacaktı.
Davaya genç ve güzel bir savunma avukatıyla birlikte bakan Reacher, ipleri elinde tutan gizemli düşmana adım adım yaklaşıyordu. Üstelik şartları eşitti. Reacher, katili ele geçirmenin tek yolunun, oyunu onun kadar acımasız ve zeki oynamak olduğunu biliyordu. Sonra da nasıl nişan alınır, ona göstermeliydi.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'The Godfather'

  Yazar : Marıo PUZO

  Tür : Çeviri Romanlar


  The Godfather - Mario Puzo Şiddet dolu, katı, kırılan ama bükülmeyen bir ‘gelenek’. Gerekirse kanla korunan alternatif...
  Devamı...
 • 'Son 100 Gün'

  Yazar : Patrick Mcguinness

  Tür : Çeviri Romanlar


  Son 100 Gün - Patrick McGuinness ...‘Doğu’nun Paris’i’...Bükreş...1989...Romanya… Yolsuzlukların gündelik hayat ritminin...
  Devamı...
 • 'Araba Sevdası'

  Yazar : Recaizade Mahmud Ekrem

  Tür : Çeviri Romanlar


  Araba Sevdası - Recaizade Mahmud Ekrem Babasının ölümünden sonra kendisine kalan mirasla hayatı birden bire değişen Bihruz...
  Devamı...
 • 'Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar'

  Yazar : Clodagh Murphy

  Tür : Çeviri Romanlar


  Bazı Kızlar Aşk İçin Her Şeyi Yapar - Clodagh Murphy “Bir blogerın heyecan verici, sıcak, sıra dışı ve cüretkâr aşk...
  Devamı...
 • 'Diriliş'

  Yazar : Tolstoy

  Tür : Çeviri Romanlar


  Diriliş - Tolstoy Zengin bir ailenin çocuğu olarak Rusya´nın Tula şehrindeki Yasnaya Polyana adlı konakta doğdu. Çok...
  Devamı...
 • 'Ezilenler'

  Yazar : Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

  Tür : Çeviri Romanlar


  Ezilenler - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (d. 11 Kasım 1821, Jülyen: 30 Ekim, Moskova...
  Devamı...
 • 'Delikanlı'

  Yazar : Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

  Tür : Çeviri Romanlar


  Delikanlı - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (d. 11 Kasım 1821, Jülyen: 30 Ekim, Moskova...
  Devamı...
 • 'Geek Kızı Set (4 kitap)'

  Tür : Çeviri Romanlar


  Geek Kızı Set – Holly Smale Geek Kızı 1 – Modelliğe İlk Adım Güzel yüzlü utangaç, Entel dantel, bilimsel,Esprili,...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963