scorecardresearch.com Paramparça ve Tüm Çeviri Romanlar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Paramparça

Paramparça

Yazar : Karin Slaughter

Sayfa Sayısı : 388

Yayınevi : KIRMIZI KEDİ

Tür : Çeviri Romanlar

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Karin Slaughter bizi diğer romancıların gitmeye cesaret edemediği, derin ve karanlık yerlere götu¨ru¨yor. Gu¨nu¨mu¨zu¨n en cesur polisiye yazarlarından biri.”
Tess Gerritsen

“Amerika’nın en iyi polisiye yazarlarından biri.”
The Washington Post

Atlanta’nın varlıklı bir semtinde, gu¨zel bir evde genç bir kız hunharca katledilmiş ve başka bir kız da kaçırılmıştır. Genç kızın annesi, cesedin başında bulduğu yabancıyı kendi elleriyle öldu¨ru¨r, ancak öldu¨rdu¨ğu¨ kişi gerçekten kızının katili midir? Ya da öldu¨ru¨len, kendi kızı mıdır?
Olayı inceleyen iki dedektif Will Trent ve Faith Mitchell’ın zamana karşı yarışı başlar. Hem cinayeti aydınlatmak hem de kaçırılan genç kıza, henu¨z hayattayken ulaşmak zorundadırlar.
Paramparça’da Karin Slaughter, iz peşinde geçen u¨ç gu¨nu¨n soluk kesen hikâyesini anlatıyor.

Genç kuşağın en sevilen polisiye yazarlarından olan Karin Slaughter’ın kitapları du¨nya çapında 32 dile çevrildi, 30 milyon okura ulaştı. Paramparça, İngiltere ve Hollanda’da çok satanlar listesine bir numaradan girdi ve haftalarca kaldı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

 • 'Hayalet Yazar'

  Yazar : Philip Roth

  Tür : Çeviri Romanlar


  Hayalet Yazar - Philip Roth Amerikan edebiyatının yaşayan en büyük yazarlarından Philip Roth’un 1979 tarihli romanı...
  Devamı...
 • 'Gümüş Nilüfer'

  Yazar : Thomas Steinbeck

  Tür : Çeviri Romanlar


  Gümüş Nilüfer - Thomas Steinbeck Güzel, zeki, ahlaklı ve adaletli olan asil bir kadının, derinden etkileyen,...
  Devamı...
 • 'Bir Zamanlar Çok Uzaklarda'

  Yazar : W.H.Huson

  Tür : Çeviri Romanlar


  Bir Zamanlar Çok Uzaklarda - W.H.Huson “Değişmiştim; bu değişim öyle muhteşem, öyle kusursuzdu ki, eski yapay hayatımın...
  Devamı...
 • 'Şeytan Şifresi'

  Yazar : CHARLES BROKAW

  Tür : Çeviri Romanlar


  Şeytan Şifresi - Charles Brokaw Ayasofya’dan Yerebatan Sarnıcı’na uzanan, tarihin seyrini değiştirecek sırlar… Ünlü...
  Devamı...
 • 'Amerika – “Öldür ya da Yaşat”'

  Yazar : Rebecca Levene

  Tür : Çeviri Romanlar


  Amerika – “Öldür ya da Yaşat” - Rebecca Levene "Binde bir mi?" diye sormuştu General Hamilton. "Bu kadar zaman sonra elinizdeki...
  Devamı...
 • 'Uzak Diyarlarda'

  Yazar : Sebastian Barry

  Tür : Çeviri Romanlar


  Uzak Diyarlarda - Sebastian Barry "Merak ediyorum, acaba röntgen çektirecek olsam makine üzüntümü görür mü? Kalbin...
  Devamı...
 • 'Şeytan İksirleri'

  Yazar : E. T. A Hoffmann

  Tür : Çeviri Romanlar


  Şeytan İksirleri - E. T. A. Hoffmann Bir keşiş, acımasızca işlenen cinayetler, lanetli aile bağları: Şeytanın İksirleri,...
  Devamı...
 • 'Yabancı Evin Tanıdık Odaları'

  Yazar : Katrina Kittle

  Tür : Çeviri Romanlar


  Yabancı Evin Tanıdık Odaları - Katrina Kittle İnsan ister. Tanımak, güvenmek, sevmek ister. Büyümek, yaşamak, güçlenmek...
  Devamı...

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963