scorecardresearch.com Yaşamınıza Sahip Çıkın ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Yaşamınıza Sahip Çıkın

Yaşamınıza Sahip Çıkın

Yazar : Cheryl Richardson

Sayfa Sayısı : 264

Yayınevi : ARKADAŞ YAYINEVİ

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Cheryl Richardson’ın üçüncü kitabı Yaşamınıza Sahip Çıkın’ı, sizlere duyurmaktan mutluyuz. New York Times’ın Bestseller listesine giren önceki iki kitabının ardından bugüne kadar yazdığı en kışkırtıcı kitap olan bu çalışmasında, Cheryl Richardson, okuyucularını etkileşimli bir eğitim programını uygulayarak, kişinin kendisiyle ilgili kuşkular, çatışma fobisi ve başkalarının ne düşündüğü gibi içsel engellerini cesaret, kendine güven ve özsaygıdan oluşan bir temele dönüştürmeye davet ediyor. Bu kitabı okuyup önerileri yerine getiren okuyucular, kişisel ve ruhsal gelişimlerine yatırım yaparak, yaşamları için büyük bir vizyon oluşturmalarını sağlayacak güçlü bir karakter inşa etmiş olacaklar.
Biraz akıl hocası, biraz da yakın bir arkadaş rolünü benimseyen Cheryl Richardson, Yaşamınıza Sahip Çıkın’da, daha önceki iki kitabında bıraktığı yerden işe başlıyor ve güçlerini gizlemeyi bırakarak amaçlarına uygun olarak yaşamaya hazır okuyuculara, yeni “içsel yaşantı becerileri” sunuyor. Gerçek yaşamdan ve kendi yaşamından derlenmiş deneyimleri örnek göstererek son derece pratik bir planı adım adım açıklıyor.
Yaşamınıza Sahip Çıkın, okuyucuları tutku dolu ve daha fazla doyum sağlayan bir yaşam sürdürmek için kendi yetenek ve becerilerine sahip çıkmaya ve bunları kullanmaya yöneltecek pratik ve kullanışlı bir kılavuzdur. Bu uygulamalı içsel yolculuk kitabı, Cheryl Richardson’ın yayınevimizce yayımlanmış diğer iki kitabı olan Düşlediğiniz Yaşamı Yaratın ve Yaşam Her Gün Yeniden Başlar ile birlikte okunacak ve bu eserleri tamamlayan mükemmel bir kitaptır.

Sizleri, bu kitapla, potansiyelinizin tamamını kullanmak için gereken cesaret, güven ve karakter özelliklerini geliştirmeye davet ediyoruz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963