scorecardresearch.com Vermenin Gücü ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Vermenin Gücü

Vermenin Gücü

Yazar : Azim Jamal, Harvey Mckinnon

Sayfa Sayısı : 200

Yayınevi : PEGASUS YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Daha duyarlı bir dünya inşa etmek için mükemmel bir rehber kitap. Tüm sevdiklerinize armağan edin.”
—Ken Burnett

“Her birimizin kaderi, sonunda, ne elde ettiğimize göre değil, ne verdiğimize göre şekillenecek. Bu kitap daha anlamlı bir hayat yaşamanız için size yol gösteriyor.”
—Robin Sharma, Ferrari’sini Satan Bilge Kitabının Yazarı

“Biz uzun zamandır böyle bir kitaba gereksinim duyuyorduk. Şimdi yardım etmek için sizin dönüm noktanız. Bu kitabı satın alın, paylaşın, internetten indirin, arkadaşınız için başka bir kopya satın alın. Bu kitap her şeyi değiştirebilir.”
—Seth Godin, Mor İnek kitabının Yazarı

“Eğer herkes bu mükemmel kitapta verilen tavsiyeleri uygularsa, dünyamız daha zengin, daha adil ve daha huzurlu bir yer olur.”
—Jack Canfield, Tavuk Suyuna Çorba Kitaplarının Yazarı

“Dünyanın ortak sorunlarını çözmek için derinlere ulaşmamız gerek- mektedir. Bu mükemmel kitap kendinize ve içinde yaşamış olduğunuz topluma büyük faydalar sağlayacaktır.”
—Paul Loeb

Bu kitap size esin kaynağı olacak. Siz mutluluğu bulmanın en iyi yolu- nun mutluluk vermek olduğunu fark edeceksiniz. Ne kadar çok şey verirseniz, o kadar çok şeye sahip olduğunuzu keşfedeceksiniz. Siz insanlara kendinizden bir şeyler vermenin dünyamızı daha huzurlu, uyumlu ve verimli bir yere dönüştürdüğünü göreceksiniz.

Vermenin Gücü kitabı her birimizin paylaşmamız gereken çok sayıda armağanı –zaman, sevgi, kibarlık– olduğunu göstermektedir. Sizin hiç paranız olmasa da bunlar gibi armağanları paylaşmalısınız.

Kitapları dünya çapında büyük ilgi gören Azim Jamal ve Harvey McKinnon hem başkalarının hayatında hem de kendi yaşamınızda bolluk yaratmak için size güç vermede yardımcı olacak önemli bir rehber yazdılar. Vermenin Gücü verimli ve daha zengin bir yaşam arayışında olan herkes tarafından okunmalıdır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963