scorecardresearch.com Sindirim Mühendisliği Ve Enerji ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sindirim Mühendisliği Ve Enerji

Sindirim Mühendisliği Ve Enerji

Yazar : Erkan Uysal

Sayfa Sayısı : 120

Yayınevi : AKİS KİTAP

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İnsanın fizyolojisini ve kimyasını merkeze alarak size en uygun gelişim ve değişim haritasını çizen bu kitap, bilimsel veriler eşliğinde enerji düzeyinizi maksimum düzeye çıkarmanın; bedeninizi, ruhunuzu, zihninizi ve dünyanızı mükemmelleştirmenin sırlarını veriyor.

Sindirimin biyolojisi, sindirimin kimyası ve kimyasal mühendisliği, sindirim-enerji ilişkisi, solunumun biyolojisi, enerji santrallerimiz, solunum-enerji ilişkisi, enerji kaçakları ve diğer enerji kaynaklarını ele alan eser; doğru beslenme, doğru düşünme ve doğru hareket etme yöntemleri ile muhteşem bir yaşamın kapılarını aralıyor.

İşte, günümüz insanının pek çok sorununa evrensel çözümler sunan bu kitapla kazanacaklarınız:
• Kendinizi ve bedeninizi biraz daha tanımış olacaksınız, yeterince tanıyanlar ise hatırlamış olacaklar.
• Enerjinizin kontrolünü elinize alacaksınız.
• Enerjinizi %50 ile %1000 arttırabileceksiniz.
• Kendinize olan güveniniz artacak.
• Şişmanlar zayıflamak için pratik yöntemler bulacak.
• Sağlığınız daha iyi olacak.
• Zihniniz daha açık olacak.
• Sahip olduklarınızla daha büyük işler başarabileceksiniz.
• Daha zinde ve daha enerjik olacaksınız.
• Toksinleri az, daha temiz ve canlı bir vücuda sahip olabileceksiniz…

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963