scorecardresearch.com ON BİN FISILTI ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
ON BİN FISILTI

ON BİN FISILTI

Yazar : LYNDA MADDEN DAHL

Sayfa Sayısı : 296

Yayınevi : BOUTIQUE

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bilinçli yaratılış, yaşamınızın kontrolünü elinize almak demektir. İstediğinizi elde etmek, seçtiğiniz kişi olmaktır. Değilseniz sağlıklı, değilseniz zengin, sevilmiyorsanız sevilen bir insan olmanın neler gerektirdiğini öğrenin.

Lynda Dahl bize, On Bin Fısıltı’da, bilinçli yaratılışın ardındaki yapıyı anlatıyor, arzuları gerçekleştirmek için pek teknik sunuyor ve yaratılış ve bilincin ardındaki metafiziksel çerçeveye dair daha ileri anlayışlar sunan öyküler anlatıyor.

“Kendi inanç, duygu ve maceraları aracılığıyla Lynda Dahl düşünce sistemimize inanılmaz yaratıcı bir anlayış kazandırıyor, böylece biz de kendi gerçekliğimizi yaratmak için zincirlerimizden kurtulabiliriz. On Bin Fısıltı’da, çok fazla bilgelik var. Onun çalışmasını alkışlıyorum. Çok güzel bir başarı.”
Robert. F. Butts, Seth\Jane Roberts kitaplarının yazarlarından biri

“Bu kitap, dünyaya başka bir açıdan bakmak için mükemmel bir seçenek.”
Gerald G. Jamplsky, M.D., Love is Letting Go of Fear kitabının yazarı

“Lynda Dahl, bilinçli yaratılışın yaşamlarımızı nasıl zenginleştirebileceğini anlatmak için bilinç, eşzaman ve olasılıklara dair temel kavramlar sunup onları detaylarıyla açıklıyor. Onun fikirleri, hem yardımcı ve pratik, hem de yeni fizikle uyum içerisindedir.”
Norman Friedman, Bridging Science and Spirit ve The Hidden Domain kitaplarının yazarı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963