scorecardresearch.com Muhteşem Kadının Portresi ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Muhteşem Kadının Portresi

Muhteşem Kadının Portresi

Yazar : Seema Gupta

Sayfa Sayısı : 176

Yayınevi : DİNOZOR YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Muhteşem Kadının Portresi'ndeki ipuçları, pratik talimatlar, üç dizineden fazla test ve yorumlarıyla kısa sürede sizin de Muhteşem Kadın olmanız sağlanacaktır!
Her kadın kendisindeki gerçek potansiyeli farkettiği takdirde, mükemmellik ve başarı için mücadele etme yetisine sahiptir.Fakat kadınların çoğu, basitçe, kendi gerçek yeteneklerinin ve vasıflarının farkında değillerdir ve bunlar ancak, uygunşekilde yapılan kendini değerlendirme ve kendi değerini keşfetmenin ardından fark edilebilir.
Muhteşem Bir Kadının Portresi, tavrınızı (yaklaşımınızı),yatkınlığınızı ve yeteneklerinizi analiz etmenize yardımcı olur.Bu öz-farkındalık,tam bir kişilik gelişimi sağlayarak, özel ve profosyonel yaşamınızda başarı ve mutluluğu garanti etmede kritik bir rol oynayacaktır.Kitapta, gücünüzü zayıflıklarınızı analiz edecek üç düzineden fazla test ve anket mevcut.Bu farkındalıkla, güçlü taraflarınızı arttırmak ve zayıflıklarınızın üstünden gelmek üzere çalışabilirsiniz.Muhteşem Bir Kadının Portresi'ndeki ipuçları ve pratik talimatlar, kısa sürede sizin de o Muhteşem Kadın olmanızı sağlayacaktır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963