scorecardresearch.com Mavi Işık Kartları ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Mavi Işık Kartları

Mavi Işık Kartları

Yazar : Işık Kırgız

Yayınevi : IŞIK TERAPİ YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu setin içerisinde Mavi Işık Kartalrı, Işık kristali, Işık Bilekliği, Saklama Kesesi ve Rehber kitapçık yer almaktadır.

Bir an geldi ve her şey durdu..Dünya yeniden ışığa yolculuk yapacaktı,olmadı.. Şimdi yeni bir süreç başladı..
Mavi ışık…
Mavi ışık enerjisi sımsıcak bir sevgi,arınma,temizlenme ve yenilenmeyi sağlayan çok güçlü bir enerji boyutu..
Bu ilahi enerji, yeni dönemde Işık Taşıyıcısı kişilerden yerküreye akacak.İnsanların ışıktan halkaları birbirine kenetlenecek ve kainata dağılacak. Allahın yüce nuruyla Bir olan insanlar rahman boyutundan gelmiş bu ışığı sevgiyle kucaklayacaklar..Kimliksiz kimlikler ışıktan sevgiye açılacak. Yeniden sonsuz aşkın ışığında yaşayacak tortulardan arınmış insanların buluştuğu bir kapıda buluşacağız . Hep birlikte dünyanın karanlık yüzü ışığa dönüşecek
Herkes kendi ışığını açtığında yerküre, kristalini yenileyecek ve eskimeye yüz tutmuş dünya yeniden altın çağın enerjisine kavuşacak.
O gün Kristal Işığın sevgisi tüm kainata yayılacak
Yaradan’ın güçlü varlıkları olarak ona hizmet etmek için sadece ışığın sonsuz gücüne dönük durmaya gönüllü olmamız yeterli..
Yaşanılması çok zor gibi görünen bir eşik bu hepimiz için..
Ama aslında bir o kadar da kolay ve ellerimizin arasında bizimle buluşmayı bekliyor.
Mavi ışığın hayatımıza girmesi için uzun ritüellere,teknik bilgilere ve sembollere ihtiyacımız yok.Nefesi ve duygularımızı hissederek gülümsemek mavi ışığı açmaya yeterli anahtarlar…
Sihirli cümle “Işığın İçindeyim” diyerek hücrelerimizi ışığa açtığımızda tüm bedenimiz yenilenmeye başlayacak
Ve o zaman hiçbir zorlama ya da konsantrasyona gerek olmaksızın Mavi ışığın içinde meleklerin ve yaradan’ın sonsuz rahmetine bir yolculuk başlayacak..
İşte o zaman hayatınızda yeni bir sayfa açılacak.
Yeni düzen kurucu Işık Elçileri insanlar olarak bütünün hayrına hizmet edeceğiz.
Mavi ışığa geçiş süresi içinde yanı başınızdaki güçlü materyaller ışık kapılarınızın açılmasına aracılık edecek. Mavi Işık Kartları,Işık Kristali ve Işık Bilekliğinin simyası günlük hayatınızın ayrılmaz bir parçası olacaklar.
Bu enerji ile uyumlanan Mavi Işık Kartları setindeki aracı tılsımlar; hastalık, yaşlanma, stres, nazar, büyü ve maddi sorunlar gibi birçok sıkıntıdan arınmanızı sağlamaya yardımcı içsel arkadaşlarınız olarak güvenle hayatınızda duracaklar.
Mavi ışığın içindeki Işık Meleklerinizle birlikte yaşamdan istediğiniz şeylerle ilgili inanılmaz değişimlere tanık olacaksınız. Dilekleriniz zamanı geldiğinde hayrınıza olan şekilde ışığın içinde maddeleşecek ve hayatınıza girmeye hazırlanacak.
İzin verin,Mavi Işık Kartları seti size aracı olsun ve yenileyen Mavi Işık Enerjisinin olağanüstü gücü hayatınızı sarmalasın
Şimdi Değişim Zamanı...

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963