scorecardresearch.com Kuantum Düşünce İle Kendine Evet De - Cd ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kuantum Düşünce İle Kendine Evet De - Cd

Kuantum Düşünce İle Kendine Evet De - Cd

Yazar : R. Şanal

Yayınevi : LADYBIRDS PRODUCTION

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Kuantum Düşünce Tekniğinin kurucusu R.Şanal’ın anlatımıyla Kuantum Düşünce sizi, hayatınızın efendisi olma yolunda kapılar açmaya davet ediyor.
Kuantum Fiziğinin insan hayatına uygulanış biçimiyle; kısa, etkin ve kalıcı bir şekildehayatınızda birçok kilitlenmeleri açacak oluşumlarla hayalleriniz gerçeğe dönüşürken, HAYATINIZIN EFENDİSİ olacak, KAHRAMANLIK yolculuğunda kendi özünüzle buluşacaksınız.
Şimdiye değin milyonlarca kişide uygulanmış ve başarılı sonuçlar alınmış olan Kuantum Düşünce; bir ZİHİN TEKNOLOJİSİ’dir.
O halde siz de bu olanaktan faydalanın ve kendinize yepyeni bir başlangıç hediye edin, çünkü buna değersiniz ve değerinizi kendinize kanıtlayın.
Bu CD ile;
“Asla az iyiye, zorluklar ve sıkıntılar içinde geçen bir hayata razı gelmeyin. Hakkınız olanı istemekten vazgeçmeyin. Arayın ve aramayı bırakmayın. Bulun ve bulduğunuzu uygulayın”

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963