scorecardresearch.com Kristal Çocuklar İçin Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kristal Çocuklar İçin Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar

Kristal Çocuklar İçin Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar

Yazar : Işık Elçi

Sayfa Sayısı : 231

Yayınevi : LADYBIRDS PRODUCTION

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Rüyaların İyileştirici Gücü üzerine yaptığı sayısız çalışmalarla danışanlarının hayatlarına ışık tutan Işık Elçi’den çocuklar için güzel bir çalışma daha…

Işık Elçi’nin, kızı Ala Su Günseli ile beraber hazırladığı Kristal Çocuklar İçin Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar CD’si, çocukların rüyalarını hatırlamaları, güzel rüyalar görmeleri ve iyi bir uyku uyumalarına yardımcı olacak.

Kristal Çocuklar İçin Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar yakında tüm çocukların başucunda olacak ve daha rahat uyumalarını sağlayacak.

Ala Su Günseli’nin seslendirdiği Tatlı Uykular & Güzel Rüyalar cd’si üç bölümden oluşuyor.

İlk bölümde çocuklara rüyaların önemi anlatılıyor. Ala Su, iyi bir uyku için yatmadan önce arkadaşlarına neler yapmaları gerektiğini ve kendi rüya deneyimlerinin ona neler kattığını anlatıyor.

İkinci bölümde ise çocukların güzel rüyalar görmesine yardımcı olacak bir rüya olumlaması yer alıyor. Bu olumlama çocukların rüyalarını hatırlamasına ve uykuda güvende olduklarını hissetmelerini sağlayacak.

Üçüncü bölüm çocukların güne neşeyle başlamaları için onları rahat bir uykuya hazırlıyor.

Ayrıca CD ile beraber çocuklar Uyku Olumlama kartlarına da sahip olacaklar. Bu kartlar çocukların CD’yi dinleyemedikleri zamanlarda, kartların üzerindeki olumlamaları okuyarak güzel ve iyi bir uyku uyumalarında yardımcı olacak.

CD''nin hazırlanma aşamasında Pedagog Ebru Erdoğan ve Rehberlik Öğretmeni Nilüfer Aktan ile birlikte çalışılmıştır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963