scorecardresearch.com Kendinizin Ceo'su Olun ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kendinizin Ceo'su Olun

Kendinizin Ceo'su Olun

Yazar : Susan Bulkeley Butler

Sayfa Sayısı : 172

Yayınevi : NOKTA YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


NEW YORK TIMES BESTSELLER AMERİKA’DA AYLARCA BESTSELLER LİSTESİNDE KALMIŞ HEM İŞ HAYATINDA HEM KENDİ HAYATINIZDA BAŞARILI OLMANIN BASİT YÖNTEMLERİNİ BU KİTAPTA BULACAKSINIZ.
“Suzan Butler olağanüstü kariyeriyle hepimize yol gösteriyor. Başkalarını da başarılı görme tutkusunun yanında, liderliğine ve iş hayatındaki ustalığına teşekkürler. Suzan, kitabında liderliğe yükselmek isteyenlerin iş ve özel yaşamlarındaki potansiyellerini değerlendirerek, üstlendiği sorumluluğu başarıyla yerine getirdiğini kanıtlıyor. O bir lider ve öğretmen olarak gerçek bir esin kaynağı.
JOE FOREHAND, ACCENTURE BAŞKANI
Susan Butler benim için hem bir öğretmen hem de örnek bir kişilik. Ben onu izleyerek ve dinleyerek öğrendim. Onun rehberliğinde ve söylediklerini yaparak kendim için en iyi olacak kariyeri seçmem kolay oldu. Susan''a göre doğru yol geleneksel olan değil, senin için doğru olandır.
SUSAN K. NEELY, AMERİKA İÇECEK BİRLİĞİ BAŞKANI ve CEO''su
ABD ULUSAL GÜVENLİK DEPARTMANI HALKA İLİŞKİLER SEKRETERLİĞİ ESKİ BÖLÜM BAŞKANI
Susan Bulkeley Butler''ın öncü kariyeri onu izleyen birçok kadın yönetici için önemli kapılar açtı. Onun anlayışı ve yönetim araçları benim hem profesyonel hem de kişisel hayatımda çok güçlü sonuçları olan değişimlere neden oldu.
KAREN PAGE, ÖDÜLLÜ YAZAR, HARVARD BUSINESS SCHOOL KADIN MEZUNLARI AĞI KURUCUSU VE BAŞKANI
Susan Bulkeley Butler Purdue Üniversitesi''nin en dikkate değer mezunlarından biri. O, çok düşük bir olasılık olmasına karşın iş hayatında en başarılı olanların seviyesine yükseldi. Susan''ın doğal bir yeteneği olan cömert motivasyon gücünü barındıran bu kitap, genç profesyonellerin başarılı bir kariyerin gerekliliklerini ve sorumluluklarını kavramalarına yardımcı olacaktır.
MARTIN C. JISCHKE, PURDUE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963