scorecardresearch.com Karanlıktan Işığa (Cd) ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Karanlıktan Işığa (Cd)

Karanlıktan Işığa (Cd)

Yazar : Işık Elçi

Yayınevi : LADYBIRD PRODUCTION

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yuvaya, kendi özüne yolculuğa hazır mısın? O halde seni oraya götürecek yola gitmene engel olan inançlarını değiştirerek bunu çok daha iyi yapabilirsin.

Eksikli, kusurlu olduğuna dair, yalnız ve çaresiz olduğuna dair inancını oluşturan “TOHUM KORKUNU” değiştirdiğinde çok şey değişir.

Işık Elçi, bu CD’sinde bu konuda harika bir trans metniyle sizi kendi evinize götürüyor.

Sizin yuvaya ulaşabilmenize engel olan yine sizin sahip olduğunuz inançları değiştirmek için yol ve yöntemleri bu CD’de bulacaksınız.

Çünkü eğer gidemiyorsanız gitmek istediğiniz yere, sizin bir inancınızdan dolayıdır. Yapamıyorsanız yapmak istediğiniz şeyleri, sizdeki bir engelleyici inançtan dolayıdır hücresel bellekte kayıtlı olan.

Evin huzuru ve mutluluğunu içinizde hissettiğinizi bilin ki, o zaman bu duygu hayatınıza yansıyacak.
Bu hem bir fizik yasasıdır hem de bu bir gönül yasasıdır. Çünkü içte ne varsa dışta da o olacaktır.

Yerçekimi kadar kesin bir gerçek.

Ve sonra bu içsel huzurun çıpasıyla geleceğinizi adım adım kurabilirsiniz.

Olmak istediğiniz siz ve yaşamak istediğiniz hayat.

İşiniz, ilişkileriniz ve sağlığınızla ilgili her şey. Eğer onları nasıl tasarlıyorsak ve hepsi öyle oluyorsa – ki bunu yapmak elinizde – bunu yapmak için sizi engelleyen kişi sizden başka kim olabilir?

Kendinize engel olmayı bırak ve izin verin.

Sizi engelleyen inançlarınızı bu CD ile değiştirmenin yolunu öğreneceksiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963