scorecardresearch.com Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı

Jeffrey Gitomer'in Güven Hakkında Küçük Mavi Kitabı

Yazar : Jeffrey Gitomer

Sayfa Sayısı : 200

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Güven tüm ilişkiler için temeldir. Bu kitap size şu konularda yardımcı olacak: Doğruyu söylemede. Bu güven VE ilişkilerin en önde gelen unsurudur. Söylediğinizi yapmada. Bu güvenilir ve inanılır olmak için bir testtir. Düzenli bir şekilde iletişim kurmada. Bu sizin sorumluluk sahibi olduğunuzu, bundan da öte, önemsediğinizi gösterir. ¦ »i ¦ Ürününüz ve verdiğiniz hizmetin ötesinde değer yaratmada. Başkalarının daha başarılı olması için yaptıklarınız karakterinizin bir göstergesidir. Zamana uymada. Zamana uymak karşınızdaki kişinin zamanına saygı duyduğunuzu gösterir. Arkadaş canlısı olmada. Gülümseyen insanlar açık iletişime götüren geçitlerdir. Samimi olmada. Bu yaptığınıza inanmak, yaptığınız işi sevmek ve başkalarını önemsemekten doğar. İçten teşekkürlerinizi göstermede ve dile getirmede. Hizmet etme fırsatı bulduğunuz için minnettar olun. Tutarlı olmada. Güvenin bu unsurunun uzmanlaşması en zor olanı olduğunu düşünüyorum çünkü bu unsur diğer tüm unsurları bir araya getirmektedir. Güvenmekte. Güvenerek güvenilir olursunuz. Jeffrey Gitomer The New York Times çok satanlar listesine girmiş Satışın Kutsal Kitabı, Satışın Küçük Kırmızı Kitabı, Evetl Tarzı ve Jeffrey Gitomer''in Küçük Platin Kitabı adlı kitapların yazarıdır. Bütün kitaplan Amazon.comda çok satanlar listesinde bir numaraya kadar yükselmiştir. Gitomer''in kitaplan tüm dünyada bir milyonun üzerinde satış yapmıştır. Gitomer''in müşterileri arasında Coca-Cola, Caterpillar, BMW, Hilton, Carlsberg, GlaxoSmithKline, AC Neilsen, IBM, The New York Post gibi yüzlerce büyük kurum ve kuruluş yer almaktadır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963