scorecardresearch.com HERKESİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRİN ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
HERKESİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRİN

HERKESİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRİN

Yazar : DAVID J. LIEBERMAN

Yayınevi : BOUTIQUE

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Nihayet, size imkânsızı yapabileceğinizi gösteren bir kitap: Herkesi isteğiniz gibi değiştirin, daha iyiye götürün.Bu kitaptaki teknikler, çevrenizdekilerin daha zengin, daha anlamlı yaşamlar sürmesine yardımcı olmanızı sağlayacaktır. Bunu yaparak, bu insanlarla olan ilişkilerinizin kalitesinin, fark edilir ölçüde arttığını göreceksiniz.Deli insanların sizi delirtmesine izin vermeyin. Sinir bozucu, dar kafalı, iğrenç tiplerin sinirlerinizi bozmasına izin vermeyin. İster çocuğunuz, eşiniz, arkadaşınız, isterse hastanız, patronunuz ya da meslektaşınız olsun, insanları daha iyi bireyler yapabilirsiniz. Eşinizle ayrılmadan, çalışanınızı kovmadan ve arkadaşlarınızın üzerine atlamadan önce, onları değiştirmeyi deneyin. Net ve ispatlanmış sırlarla, HERKESİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRİN size nasıl:o Sadakat aşılayacağınızı,o Bir insanın ruh halini hemen düzeltebileceğinizi,o İnatçı davranışlardan vazgeçireceğinizi,o Tembel tavuğu, azimli bir avcıya dönüştüreceğinizi,o Pasif-agresif davranışlara son vereceğinizio Ve çok daha fazlasını anlatıyor.Size iyi ilişkiler ve güzel bir yaşam diliyorum.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963