scorecardresearch.com Güzelim Güzelsin Güzel ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Radikale Devam Edin
KİTAP EKLE
Güzelim Güzelsin Güzel
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Güzelim Güzelsin Güzel

Yazar : Özge Ulusoy

ESİN ÖVET
“Özge Ulusoy, ‘Güzellik, bakım, moda tüyoları kitabı hazırlıyorum’ dediği zaman ‘Şükür sonunda’ diye tepki gösterdim. Çünkü böyle bir kitabı hazırlayacak üç kişiden biri de kesinlikle Özge Ulusoy'dur. Ben Özge'yi bir kez bile bakımsız, rüküş, kötü kıyafetler içinde görmedim. Tırnakları kırılmış, ojeleri çıkmış, makyajı akmış şekilde de hiç görmedim. Her zaman bakımlı, dikkatli ve misler gibi kokar. O yüzden de bu konuda size en iyi rehber kesinlikle Özge Ulusoy'dan başkası olamaz.”
PUCCA
“Bir kitap okudum ve bacaklarım 10 cm. uzadı… Ahh keşke öyle olsaydı ama Özge Ulusoy’un kitabından sonra var olanı nasıl güzel gösteririz onu öğreneceğiz… İlik gibi hatundan ilik gibi bi kitap.”
ŞAH YAYCI"
Güzellik kavramını içini tamamıyla dolduran tarzı, estetik ve güzellik bilinci bir profesyonel kadar başarılı olan Özge’nin çizgisini yakından gözlemliyorum. Doğru zamanda doğru tercihleri ve seçimleri olan Özge'nin özellikle ülkemiz coğrafyasında önemli bir sorun olarak gördüğüm ve ‘küçük kadınlar sendromu’ olarak nitelediğim genç kızlarımızın, genç yaşta abartılı estetik ve makyaj takıntısını daha yaşlarına yakışır tüyolarla bilinçli hale getireceğine inanıyorum. Çünkü Özge hep Yaşının İyisi ve güzeli. Her zaman da öyle olacak buna inanıyorum.”
OBEN BUDAK
“Meslek icabı birçok güzel kadınla tanışıyorum, ama asıl güzelliğin iç huzur dengesiyle birleşip, ruhun da toplam sonuca katılmasıyla ortaya çıktığını Özge'den öğrendim. Onun bize haftalık buluşmalarımızda sürekli bahsettiği güzellik formüllerini şimdi herkesin alıp evinde okuyacak olması güzel bir şans. Özge'nin asıl sırrı güzel kalbinde gizli aslında, ama yine de dediklerini dinlemekte büyük yarar var.”
UĞURKAN EREZ
“Özge çok başka bir kız… İçi o kadar güzel ki… Tanıyanlar bunu çok iyi bilirken, tanımayanlar ise dışa vurduğu kadarıyla yetinebilir. Zeka ve disipliniyle de sivrilip, profesyonel bir marka haline geldi. Her zaman paylaşmayı seven o kocaman yüreğiyle, şimdi sırlarını ve önerilerini bize açıyor. Özellikle genç kızlara mutlaka tavsiye ediyorum.”
KORUNCUK VAKFI
"Ülkemizde ekonomik büyüme ile birlikte nüfus artışı yükseldiğinden Korunmaya Muhtaç Çocuk sayısı da hızla artmaktadır. Bu çerçevede konuyu kamuoyuna mâl olması konusunda Özge Ulusoy Hanım gibi fikir önderlerinin omuzlarına sorumluluk düşmektedir. Bu değerli kitap ile birlikte Özge Hanım elini taşın altına koymuş ve kitabın gelirlerini Koruncuk Vakfı'na bağışlamıştır. Koruncuk Vakfı olarak kendisine sonsuz teşekkür ederiz."

Kitap Hakkında

Yazar : Özge Ulusoy

Sayfa Sayısı : 184

Yayın Evi : Postiga Yayınları

Dili : Türkçe

Tür : Bireysel Gelişim

Diğer Kitaplar

Panzehir

Yazar: Oliver Burkeman

Tür: Bireysel Gelişim

İmaj ve Stil Koçluğu

Yazar: Şahika Güler

Tür: Bireysel Gelişim

İş Hayatında Yaratıcı Kaos

Yazar: Dilara Koç

Tür: Bireysel Gelişim

Meleklerle Mucizevi Zayıflama

Yazar: Ayşın Ceyhan

Tür: Bireysel Gelişim

İçimdeki Rehber

Yazar: Sümer Öztanrıöver

Tür: Bireysel Gelişim

Haz

Yazar: Seda Diker

Tür: Bireysel Gelişim

Köpeğinizi Daha İyi Tanımanız İçin Cesar'ın Yöntemi

Yazar: Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

Tür: Bireysel Gelişim

Kişilik Analizinde Yüzün Şifreleri

Yazar: Halim Altınışık

Tür: Bireysel Gelişim

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.