scorecardresearch.com Gündelik Hayatta Şans - Gizemli Bilgiler Rehberi ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Gündelik Hayatta Şans - Gizemli Bilgiler Rehberi

Gündelik Hayatta Şans - Gizemli Bilgiler Rehberi

Yazar : Kevin Kwan, Deborah Aaronson

Sayfa Sayısı : 280

Yayınevi : NEDEN KİTAP

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İnsanlar yüzyıllardır anlam veremedikleri ama kendilerine iyi talih getirdiğini düşündükleri onlarca şans tılsımına inandılar. Bunlardan bir bölümü batıl olarak kabul edilse de, büyük çoğunluğu kişisel sihrimizle alakalı görüldü. Evet “Kişisel Bir Sihir”. Hayatımızı yönlendiren, olumlu ve olumsuz sonuçlarla varlığımızı şekillendiren bir sihir. Artık siz de bu gizemli sihri kendi hayatınızda uygulayabilir, kötü şansı kendinizden ve sevdiklerinizden uzak tutabilirsiniz!

Neden insanlar merdiven altlarından geçmekten kaçınır?
Bir süpürgenin size kötü şans getireceğini hiç düşündünüz mü?
Evinizi çabucak nasıl satarsınız?
Nikah töreninizi hangi tarihe ayarlamalısınız?
Belki de kendiniz için biraz iyi şans istiyorsunuz; bir uçağa binmeden önce alabileceğiniz şans önlemleri nelerdir?

Şansla ilgili her şeyin cevabı bu kitapta!
Gündelik şans tılsımları, şanslı yaşam tarzları ve şans kazanma üzerine her şey artık elinizin altında! İş görüşmelerine gitmeden önce ne yapmanız gerektiğini, desteklediğiniz takım maça çıkarken ona nasıl şans getireceğinizi, sevdiklerinizi kötü şanstan nasıl koruyacağınızı bu özel bilgiler sayesinde öğreneceksiniz.

“Günledik Hayatta Şans”; kişisel sihrinizi kullanarak şans çarkını doğru yöne çevirmenizi sağlayacak, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir rehber.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963