scorecardresearch.com GERÇEK LİDER ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
GERÇEK LİDER

GERÇEK LİDER

Yazar : Niyazi Altilar

Sayfa Sayısı : 280

Yayınevi : OKUMUŞ ADAM YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Gerek bireysel gerekse toplumsal ilişkilerde arzuladığınız çıtaya erişmek, arzuladığınız hedeflere ulaşmak ve yaşam boyunca hayalinizi kurduğunuz olayları gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse bu kitap tam size göre. Bu kitap;

 • Coşkulu ve anlamlı bir yaşam sürmek için ilk adımı atmanıza
 • İçsel derinliğe, yaşamsal zenginliğe yelken açmanıza
 • İç benliğinizle temasa geçmenize
 • İnsanlarla olan ilişkilerinizi zenginleştirmenize
 • Koşulsuz başarıyı, sevgiyi yakalamanıza
 • Sizi sonsuz aydınlığa taşıyacak olan ışığı yakalamanıza
 • ... veya istediğiniz herhangi başka bir hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır

  Yayınevimizde çıkan "İçimizde Lider" ve "Liderliğe Yolculuk" adlı kitaplarıyla Türkiye''de kısa sürede adını duyuran yazarımız Niyazi Altılar''ın son kitabı "Gerçek Lider" 121 makaleden oluşmaktadır. Niyazi Altılar, bu kitapta liderlik ve başarı kültürüne kendine has bir pencereden bakıuyor. İlke merkezli ve yüksek standartlı liderliği ön plana çıkarıyor. Liderlik, başarı, motivasyon ve sevgi üzerine verdiği konferans, seminer ve panellerle binlerce insana ulaşan Niyazi Altılar, şu anda en çok aranan konuşmacılardan birisidir.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963