scorecardresearch.com Evrensel Çekim Yasaları (Cep Boy) ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Evrensel Çekim Yasaları (Cep Boy)

Evrensel Çekim Yasaları (Cep Boy)

Yazar : Sandre Anne Taylor

Sayfa Sayısı : 288

Yayınevi : CREA YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


-          “Ya asla evlenemezsem?”
-          “Ya kimse bana çıkma teklif etmezse?”
-          “Ya sonsuza dek yalnız kalırsam?”
-          “Dünya kaybedenlerle dolu... Ya bana iyi davranacak birini bulamazsam?”
-          “Dünya çok acımasız... Ya asla istediklerimi elde edemezsem?”

gibi kaygılar mı yaşıyorsunuz? Ya da yaşamınızın her alanında karşılaştığınız insanlarla ilişkilerinizde şunlardan hangisini düşünüyorsunuz?

-          Diğer insanlar benden daha üstün,
-          Diğer insanlarla eşit durumdayım,
-          Diğer insanlardan üstünüm.

Sandra Anne Taylor bu eşsiz kitabında, Kuantum fiziğinin ve Evrensel Yasalar’ın kaderinizi nasıl etkilediğini çok yalın bir dille ve bir sistem içinde anlatıyor.

Yaydığınız enerji; yaşamınıza çektiğiniz ve ‘iyi’ ya da ‘kötü’ olarak tanımladığınız olayların nedenidir. Evrensel Çekim Yasaları’nda, kişisel enerjinizi açığa nasıl çıkaracağınızı, bu enerjinin ilişkilerinizde, düşüncelerinizde ve tüm yaşamınızda nasıl daha etkili olacağını keşfedeceksiniz.

Başarılı bir eğitim mi istiyorsunuz?
İstediğiniz bir işe girmeyi mi istiyorsunuz?
Parlak bir kariyer mi hedefliyorsunuz?
Mükemmel bir beraberlik ve gerçek aşkı mı arzuluyorsunuz?
Mutlu ve varlık içinde bir hayat sürmeyi mi arzuluyorsunuz?

Tüm bu istekleriniz için enerjiye ihtiyacınız var. Aslında bu enerji içinizde saklı duruyor. Size kalan ise sadece bu enerjiyi açığa çıkarmayı öğrenmektir. ‘Kuantum Başarı’ adlı kitabıyla New York Times Bestseller yazarı olan Sandra Anne Taylor, bu eşsiz kitabında Kuantum fiziğinin ve Evrensel Yasalar’ın kaderinizi nasıl etkilediğini çok yalın bir dille ve bir sistem içinde anlatıyor.

Hak ettiğiniz gerçek başarı, mutluluk, aşk, içtenlik ve beklediğiniz karşılık; yansıttığınız enerji ile size gelecek. Yeter ki sahip olduğunuz bu enerjiyi nasıl ortaya koyacağınızı öğrenin.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963