scorecardresearch.com Dikkat: Ruh Eşiniz Çıkabilir! ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dikkat: Ruh Eşiniz Çıkabilir!

Dikkat: Ruh Eşiniz Çıkabilir!

Yazar : DR. JANET CUNNINGHAM

Sayfa Sayısı : 152

Yayınevi : RUH VE MADDE YAYINLARI

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu kitabın yazarları ruh eşleri fikriyle bağlantılı mitleri irdeliyor ve farklı türde ruh eşi ilişkilerini tanımlıyorlar. Egonun ötesine geçen bağın RUH bağı olduğunu ve Tanrı Kaynağında Bir olmadan önce Ruh okulundan mezun olabilmemiz ve dünya gezegeninde mücadele edebilmemiz için (çatışmalar, ıstıraplar ve kayıplarımız) ihtiyacımız olanın Ruh EŞİ ilişkilerinde olduğunu, okuyucuya tekrar tekrar hatırlatıyorlar. Zor bir ilişki yaşayan kişinin bu kitabı elinin altında bulundurması kendisi için önemli bir referans olacaktır.

                                                                       Bettye B. Binder
Reenkarnasyon öğretmeni, Past Life Regression Guidebook
(Geçmiş Yaşam Regresyonu Rehberi)
 kitabının da bulunduğu altı kitabın yazarı ve Geçmiş Yaşam
Araştırmaları ve Terapileri Birliğinin (APRT) Eski Başkanı.


Ruh eşi ilişkilerinin “gerçek” deneyimlerini anlamak isteyen herkese bu kitabı şiddetle öneriyorum. Bu deneyimleri gösterişli TV programları değil, günü birlik duygular, mücadeleler, mutluluklar ve cesaretler geliştirebilir. Bu kitabı yazma cesareti gösteren Janet ve Michael’a ve hikayelerini bizimle paylaşan ruh eşlerine teşekkür ediyorum.

                                                                       Mary B. Boardman, M.A.
Evlilik ve aile terapisti, serbest hekim
 ve Nature’s Song Enstitüsünün sahibi.


Sevgi, bağlılık ve ruh eşleri fikirleri cesaretle yeniden tanımlanmış. Bu kitabı beğenmeniz için reenkarnasyona inanmanız gerekmiyor, sevgiye inanın yeter. Çok güçlü bir kitap. Yaşamınıza biraz umut katmanız yeterli.

                                                                       L.J. Radyo sunucusu/komedyen.

Ruhunuz için birebir. İlham verici!

                                                                       Murray S. Fleisher, Ph.D.
                                                                       Psikolog

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963