scorecardresearch.com Büyük Dönüşüm ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Büyük Dönüşüm

Büyük Dönüşüm

Yazar : Canan Yolaç

Sayfa Sayısı : 160

Yayınevi : GOA BASIM YAYIN

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Büyük Dönüşüm sende macera dolu bir yolculuk başlatacak ve sen artık sağlık, huzur, çoşku ve bolluk içinde yaşacaksın. Hastalıklar, mutsuzluklar, sıkıntılar, yalnızlık korkuları… Gördüğünü sanıp görmediğin şeyler… Hepsi sana bir şeyler anlatmak istiyordu… İşte artık her şey önüne serildi. Bu Yeniçağ''da yüklerinle yaşayamazsın… Büyük Dönüşüm''de anlayışın Öz''üne dönecek. Öz''e dönen kişide hastalık, mutsuzluk sevgisizlik olmaz. Sevgisizlik Aşk''a dönüşür, parasızlık bolluğa, korkular güvene... Böylece Büyük Dönüşüm senin dönüşümün olacak ve Yeniçağ sen olacaksın… Devrimi de böyle yaratacaksın… CANAN YOLAÇ Yaşam Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı olarak çalışan Canan Yolaç, iç mimarlık ve sanat danışmanlığı yaparken 1998 yılında Ev­ren­sel bilgilerle tanışarak bilinçaltını keşfetti. Dünyanın birçok ülkesinde psikoterapist, sosyal bilimci ve çeşitli alanlardaki gurulardan eğitim­ler alarak, insan bilimini araştırdı ve içsel yolculuğunu ta­mam­ladı. İlham kaynağı insan sevgisi olan CANAN YOLAÇ, yaptığı işi salt bir meslek olarak değil, bir yaşam biçimi olarak özümsüyor. Ken­di­nin de geliştirdiği bir çok yeni yöntemler ile birlikte, bireysel da­nış­man­lık ve grup çalışmaları yapan Canan Yolaç, İnsanların kendilerini da­ha yakından tanıyıp, kendi yollarında rahat yürümelerine rehberlik et­me görevini, kendisine verilen evrensel bir misyon olarak kabul ediyor ve çalışmalarını bu bilinç ışığında sürdürüyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963