scorecardresearch.com Birlikte Yaşama Kılavuzu - Ejderha ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Birlikte Yaşama Kılavuzu - Ejderha

Birlikte Yaşama Kılavuzu - Ejderha

Yazar : John Copsell

Sayfa Sayısı : 128

Yayınevi : CARETTA YAYINCILIK

Tür : Bireysel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Kendi ejderhanızı yetiştirmeyi hayal ediyor ama bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bu kitap sizin için yazıldı
Son birkaç onyılda, farklı ejderha cinsleri yetiştiren pek çok kişi, dünyanın her yanına yayıldı. Her yıl daha fazla sayıda insan bu sıradışı yaratıklarla ilgileniyor. Ve bu kitabı aldığınıza göre, siz de o eşsiz yaratıklarla yaşamayı düşünen şanslı insanlar arasındasınız.
Bu kitap kendi ejderhanızı edinmek, yetiştirmek ve onunla yaşamak konusunda atacağınız her adımda size rehberlik etmeyi amaçlıyor.
Dünyanın dört bir yanında hala ejderhalara rastlayabilirsiniz. Eğer bir ejderha sahibi olmak isterseniz, ne gibi zorluklarla karşılaşabileceğiniz, onları .:.-•... nasıl besleyeceğiniz, /nasıl eğiteceğiniz, onlarla ejderha ;,.,.--''"'' şovlarına nasıl katılacağınız ve birlikte yaşamak için gerekli olan herşeyi bu kitapla öğreneceksiniz.
Bir gün, hayvan bakımı konusunda rehber kitaplar yapan bir yayınevi, ejderha yetiştiricisi Topsell''le, belki de ''ejderhaların yaşamadığını savunanların fikirlerini değiştirmek için, bir kitap hazırlamaya karar vermiş. Sonuçta, elinizdeki kitap ortaya çıkmış... Biz, bu çalışmayı çok beğendik, umarız siz de seversiniz...
Unutmadan, eğer çocuğunuzun kitap okumakta zorlandığını düşünüyorsanız, bu kitaptan sonra bu düşünceniz de değişecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963