scorecardresearch.com BİLİNÇLİ SEVMEK ve Tüm Bireysel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
BİLİNÇLİ SEVMEK

BİLİNÇLİ SEVMEK

Yazar : KATHLYN HEDNDRICKS

Sayfa Sayısı : 340

Yayınevi : BOUTIQUE

Tür : Bireysel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


En iyi niyetlerinizi dahi alt üst eden bilinçaltı anlaşma ve kalıplarınızdan kurtulmanızı sağlayacak güçlü ve yepyeni bir program sunuyoruz. Kendi evlilikleri ve binden fazla çiftle yaptıkları danışmanlık deneyimlerinden yola çıkarak, terapi uzmanı Gay ve Kathlyn Hendricks, canlı bir ilişki yaratmanıza ve her bireyin mutluluğunu, yaratıcılığını ve enerjisini artırmasına yardımcı olmak için kusursuz stratejilerini bizlerle paylaşıyorlar.
Nasıl:
- Güç mücadelelerinden ve kontrol etme ihtiyacından sıyrılacağınızı,
- Yakınlık ve uzaklık ihtiyaçlarınızı dengeleyeceğinizi,
- “Mikroskobik gerçeği” anlatarak aramızdaki samimiyeti artıracağınızı,
- Tartışmalara son vererek pozitif bir yolla iletişim kuracağınızı,
- Tutabileceğiniz sözler vereceğinizi,
- Yaşamınızdan daha çok keyif alacağınızı öğreneceksiniz.
Çiftler kadar bireyleri de hedef alan Bilinçli Sevmek, eski acılarınızı iyileştirecek ve mutluluk, huzur ve ebedi sevgi için kapasitenizi genişletecektir.
“Gay ve Kathlyn’i öğretmenlerim olarak düşünüyorum. Bu kitabı almanızı ve sonuna kadar kullanmanızı öneririm.”
- John Bradshaw
“Gay ve Kathlyn’in kitabı, sonsuza dek sürecek, yepyeni bir ilişkiye ulaşmak için gerçek çalışmalarla paha biçilemez bir anlayış sunuyor.”
- Bonnie Raitt, şarkıcı-söz yazarı

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963