scorecardresearch.com Yönetici Gelişim Seti (20 Kitap) ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Yönetici Gelişim Seti (20 Kitap)

Yönetici Gelişim Seti (20 Kitap)

Yayınevi : PEGEM AKADEMİ

Tür : Başarı

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yayınlarımızdan özenle seçilerek oluşturulan "Yönetici Gelişim Seti" halen görev yapmakta olan okul ve eğitim yöneticileri ilköğretim müfettişleri ve yönetici olmayı düşünen öğretmenlerin kütüphanesinde bulunması gereken kılavuz kitaplardan oluşmaktadır. Bu sette aşağıda isimleri ve yazarları yazılan kitaplar bulunmaktadır:

1. Alternatif Okullar İnayet Aydın
2. Avrupa Birliği Eğitim Sistemleri Aysun Erginer
3. Okul Çevre İlişkileri
4. Çatışma Yönetimi Emin Karip
5. Eğitim ve Okul Yöneticiliği El Kitabı Editör: Yüksel Özden
6. Eğitim Öğretimde Etik İnayet Aydın
7. Eğitim Yönetiminde Teori ve Uygulama Ziya Bursalıoğlu
8. Eğitimde Mükemmellik Arayışı Mehmet Şişman
9. Eğitimde Örgütsel Yenileşme Servet Özdemir
10. Eğitimde Yeni Değerler Yüksel Özden
11. Bir İnsan Olarak Okul Müdürü-A.Açıkalın
12. Okul Kültürü ve Yönetimi Vehbi Çelik
13. Okul Yönetimi Haydar Taymaz
14. Okul Yönetiminde Yeni Yapı ve Davranış Ziya Bursalıoğlu
15. Öğretim Liderliği Mehmet Şişman
16. Öğretimde Denetim İnayet Aydın
17. Örgütsel Gelişme Ali Balcı
18. Teftiş Haydar Taymaz
19. Yönetsel Etkililik Mehmet Durdu Karslı
20. Yönetsel Mesleki ve Örgütsel Etik İnayet Aydın

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963