scorecardresearch.com Yetenek Pazarlama Ve İş Bulma Sanatı ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Yetenek Pazarlama Ve İş Bulma Sanatı

Yetenek Pazarlama Ve İş Bulma Sanatı

Yazar : Mehmet Akif Çakırer

Sayfa Sayısı : 272

Yayınevi : CREA YAYINCILIK

Tür : Başarı

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Günümüzde pek çok kişi pazarlamayı sadece firmaların yaptığı bir iş olarak görür. Oysa ki pazarlama, firmaların yanında iş arayanların ve kariyerinde ilerlemek isteyenlerin de yapması gereken bir iştir.
Yetenek Pazarlama, kariyerinde ilerlemek ve yenilikçi projeler üretmek isteyenleri gelecekte başarıya götürecek bir stratejidir. Konusunda rehber olma niteliği taşıyan bu kitaptan; çeşitli örneklerle pratik teknikler öğreneceksiniz. Eğer şu anda başarılı bir kariyer için yol haritası olacak bir kitaba ihtiyaç duyuyorsanız, bu kitap tam sizin için…
Bu kitabı okuyarak:
- Kariyerinizin kaptanı olacaksınız.
- Kendinizi şirketlere daha iyi sunacaksınız.
- Sevdiğiniz bir işe sahip olacaksınız.
- İşinizde daha kısa sürede terfi alacaksınız.
- Kendinizi daha iyi tanıyacaksınız.
- Kendinize şirketlerin penceresinden bakacaksınız.
- Ve en önemlisi çalıştığınız kurumun vazgeçilmez bir çalışanı olacaksınız.

“Mehmet Akif Çakırer’in bu kitabı insan kaynakları alanıyla ilgilenenler için ilginç ve yararlı bir çalışma. Akıcı üslubu ve güncel içeriği ile kolay anlaşılır bir kitap olmuş. Kendisini kutluyorum.”
Prof. Dr. İbrahim Kırcova - Yıldız Teknik Üniversitesi
“Sadece iş arayan gençler değil, hayatında üretken ve başarı sahibi olmak isteyen her insanın okuması gereken bir kitap.”
Fatmanur Erdoğan - BSH Ev Aletleri Kurumsal İletişim Müdürü
“Çok değerli fikirlerle ve yönlendirmelerle dolu, güzel bir kitap. Bir okur ve İnsan Kaynakları profesyoneli olarak pek çok çalışana ve öğrenciye yol göstereceğine eminim.”
Hande Eskinazi - Pfizer İlaçları İnsan Kaynakları Direktörü

“Sadece iş hayatına yeni atılacak kişiler için değil, iş yaşamının içinde boğuşan kişiler için de kilit bilgiler içeriyor. Sadece bir iş bulma ve yetenek kitabı da değil, aynı zamanda bir kişisel gelişim rehberi…”
Demet Baydar Baykal - Magic Life Kemer İnsan Kaynakları Müdürü

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963