scorecardresearch.com Satış Gücünüzü Keşfedin ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Satış Gücünüzü Keşfedin

Satış Gücünüzü Keşfedin

Yazar : BENSON SMITH , Tony Rutigliano

Sayfa Sayısı : 232

Yayınevi : PEGASUS YAYINLARI

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


SATIŞ GÜCÜNÜZÜ KEŞFEDİN
GALLUP ŞİRKETİ’NİN 250.000 SATIŞ TEMSİLCİSİ VE 25.000 SATIŞ YÖNETİCİSİ İLE YAPTIĞI DEV ANKET ÇALIŞMASINA DAYANAN BÜYÜK ARAŞTIRMA
DÜNYANIN EN BÜYÜK SATICILARININ KARİYERLERİNİ GELİŞTİRME YÖNTEMİ
“Satışa bir pazarlamacının gözünden derinlemesine bir bakış... müdürden CEO’ya kadar bütün satış uzmanlarının okuması şart!”
- JOHN W. BROWN, STRYKER CORPORATION YÖNETİCİ, BAŞKAN

“Eğer mükemmel bir pazarlamacı yetiştirmenin yollarını arıyorsanız, bu dikkatlice araştırılmış kitap sizin gizli silahınızdır.”
- JOHN FULLAM, VIACOM, INFINITY BROADCASTING YÖNETİCİSİ

“Satışta bol kazanç ve başarı dolu bir kariyer için mükemmel bir rehber… Satış yönetiminde devrim yaratacak potansiyele sahip. Bu [kitaptaki] kuralları uygulamak kesinlikle her satış organizasyonunun gücüne güç katacaktır.”
- JENNIFER FORSMAN, MEAD JOHNSON SATIŞ MÜDÜRÜ

“Bu mükemmel kitap satışın önünü tıkayan bütün yalan yanlış düşünceleri ortadan kaldırıyor. Bu kitabın içeriği size dünya klasında bir satış ekibi inşa etmenize yardımcı olacak.”
- LORI VELLA, WASHINGTON MUTUAL INC, YÖNETİCİ

“Bir şirketin veya bireysel bir pazarlamacının özellikle en çok dikkat edilmesi gereken nokta olan müşteri ilişkilerinde büyük başarıları ortaya çıkarmakta gözü kapalı olmayan nadir bir bakış! Bu çalışma satış ile ilgili var olan derin inanışları yıkacak!”
- LARRY KLEINMAN CAMPELL, SOUP COMPANY İNSAN KAYNAKLARI BAŞKAN YARDIMCISI

“En iyi pazarlamacı olmayı istemez misin? SATIŞ GÜCÜNÜZÜ KEŞFEDİN bunu size gösterecek. Pratik, ilgi çekici, bilgece, eğlenceli olan bu kitabın kaderi klasikler arasında yer almaktır.
- REGINA E. HERZLINGER, HARVARD BUSSINESS SCHOOL İŞ YÖNETİMİ PROFÖSÖRÜ

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963