scorecardresearch.com ÖĞRETMEN GELİŞİM SETİ (15 KİTAP) ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
ÖĞRETMEN GELİŞİM SETİ (15 KİTAP)

ÖĞRETMEN GELİŞİM SETİ (15 KİTAP)

Yayınevi : PEGEM AKADEMİ

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yayınlarımızdan özenle seçilerek oluşturulan "Öğretmen Gelişim Seti" bütün öğretmen ve öğretmen adaylarının kütüphanesinde bulunması gereken kılavuz kitaplardan oluşmaktadır. Bu sette aşağıda isimleri ve yazarları yazılan kitaplar bulunmaktadır:

1. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktif Çocuklar Ziya Selçuk
2. Eğitim Psikolojisi Editör: Binnur Yeşilyaprak
3. Eğitimde Çoklu Zeka (Kuram ve Uygulama) Özcan Demirel
4. Eğitimde Yeni Yönelimler Editör: Özcan Demire
l 5. Kundaktan Okula Çocuklarımız Aytaç Açıkalın
6. Okulda Çoklu Zeka Kuramı Nilay T. Bümen
7. Öğrenme ve Öğretme Yüksel Özden
8. Öğretme Sanatı Özcan Demirel
9. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme S. Sadi Seferoğlu
10. Ölçme ve Değerlendirme Mahmet Bahar ve Ark.
11. Sınıf Yönetiminde Örnek Olaylar Mehmet Okutan 12. Türk Eğitim Tarihi Yahya Akyüz
13. Vatandaşlık Demokrasi ve İnsan Hakları İsmail Doğan
14. Yaratıcılığa Yolculuk Tülay Üstündağ
15. Yine Yazı Yazıyoruz Günseli Oral

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963