scorecardresearch.com MAYMUN İŞİ - EN İYİ OLMAK İÇİN "7 ORMAN KANUNU" ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
MAYMUN İŞİ - EN İYİ OLMAK İÇİN "7 ORMAN KANUNU"

MAYMUN İŞİ - EN İYİ OLMAK İÇİN "7 ORMAN KANUNU"

Yazar : SANDY WIGHT

Sayfa Sayısı : 120

Yayınevi : CREA YAYINCILIK

Tür : Başarı

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İş dünyası, “Peynirimi Kim Kaptı?”dan bu yana, hiç bu kadar zeki ve yaratıcı bir yolla, bu kadar şaşırtıcı bir hikayeyle anlatılmamıştı.

Hepimiz Maymun İşi’nin Lider’i gibi, altın muzu, yani markamızı diğerlerinden farklı kılacak rekabet fırsatını; sadık ve uzun süreli müşteri ilişkisi kurarak yakalamak istiyoruz. Ve yine “Maymun İşi”nin Lider’i gibi, en iyi olmak için ne gerektiğini öğreniyoruz.
Maymun İşi, ciddi iş ilkelerinin anlatıldığı; ciddi olduğu kadar da eğlendirici ve kolay okunan bir kitap olarak hazırlandı. Bu kitabı sadece bir saatte okuyacaksınız ve hayatınız boyunca unutmayacaksınız.
“Dünyanın müşteri odaklı başka bir kitaba gerçekten ihtiyacı var mı?” diye düşünebilirsiniz. Hemen okumaya başlayın ve kitabı elinizden atamadığınızı görün!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963