scorecardresearch.com Limit Siz ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Limit Siz

Limit Siz

Yazar : Melih Arat

Sayfa Sayısı : 240

Yayınevi : NESİL YAYINLARI

Tür : Başarı

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Sıraradanlıkta  nasıl kurtulur ve nasıl sıra dışı başarılara imza atarsınız?
Kendinize güvenmeye başlamak için ne yapmak gerekiyor''''
Kısa sürede yüzlerce kitap okumanın sırrı nedir?
Projelerle kişisel gelişim konusunda aldığınız yolu nasıl yedi sekiz kat artırırsınız?
Hangi araçlar, gerçekten bizim öğrenmeyi (iğrenmemizi sağlar''
Dâhi değil, arna işlek ve kıvrak zekâlı olmanın formülü nedir?
Yaşamınızı başarı, zenginlik ve mutluluk için nasıl planlarsınız?
Bu soruların cevaplarını öğrenmek için kişisel gelişim yolunda vitesinizi 7''ye takın
Melih Arat, Limit Siz''de. size sıra dışı başarılara imza atmak, kendini geliştirmek, öğrenmeyi öğrenmek gibi konularda sıra dışı cevaplar verecek.
Melih Arat kişisel gelişim yazarlarının Mcrcedes''i...
Haluk Imamoğlu
Sizi okumak sadece düşündürmekle, zevk vermekle kalmıyor; ifşanı harekete geçmek için dürtüyor.
Pelin Seyidoğlu
İnsanların yaşamını değiştiriyorsunuz. Sadece beni değil, çevremdekiler! de etkilediniz.
Selim Cenda
Sıkıştığım anlarda sizi okuyunca lıep bir çıkış yolu buluyorum. Teşekkürler
Belül Altınel
Sahilde bir çayın yanında giden en iyi iki şey: Simit ve Melih Arat yazıları.
Hakan Turgut
Sıradan bir satıcıyken sızın düşünme stilinizle Türkiye''de satış şampiyonu oldum İnsanın sadece utkunu açmıyor, başarıya taşıyorsunuz.
Mehmet Koca bıyık
Karar almak artık benim için çok kolay. Ne zaman karar almam gerekse biriktirdiğim Melib Arat yazılama bakıyorum. Cevap orada bazır bekliyor. İyi ki varsınız
Zeynep Saçmacı
Gülümseyen gözler, kıvrak bir zekâ. insanları düşündürmek ve potansiyellerinin doruğuna çıkarmak jsteyen bir kafa. Ve bunu çok iyi başarıyor. İşte Melih Arat.
Kandil Akıncı
Melib Bey. sizden başka hiçbir yazarın yazısını evde ber sabab kahvaltı sofrasında yüksek sesle okumuyoruz. Hatta sizin yazılarınızı bizzat annem okuyor. Ailemizin yazarısınız. Ailecek yaşama bakış açımızı değiştiriyorsunuz Sizi çok seviyoruz.
Semaşen Tuğra

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963