scorecardresearch.com İstediğiniz Her Şeyi Nasıl Elde Edersiniz? ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
İstediğiniz Her Şeyi Nasıl Elde Edersiniz?

İstediğiniz Her Şeyi Nasıl Elde Edersiniz?

Yazar : PROF. DR. ADRIAN CALABRESE

Sayfa Sayısı : 288

Yayınevi : NOKTA YAYINLARI

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


BİR KİTAP İNSANIN HAYATINI NE KADAR DEĞİŞTİREBİLİR OKUYUN VE KARAR VERİN

GİZLİ KALMIŞ YETENEKLERİNİZİ ORTAYA ÇIRAKACAK BİR KİTAP

HERKES BAŞARABİLİR YETER Kİ DOĞRU YÖNTEMLERİ KULLANIN, BU KİTAP SİZE DOĞRU YÖNTEMLERİ ÖĞRETECEK

ALTI KOLAY ADIMDA İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ELDE EDİN

İçinizde hayallerinizin sırrı yatıyor -amaçlarınıza ulaşmanıza ve yaşamınızı dönüştürmenize izin veren güçlü spiritüel ve sezgisel rezervlere sahipsiniz. Dr.Calabrese tarafından sunulan bu adım-adım yaklaşım sayesinde istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tezahür ettirmeye hemen nasıl başlayacağınızı öğrenin. Öğrenci ve müşerilerinden yüzlercesi, interaktif egzersiz bölümlerini içeren bu kitaptaki yöntemleri kullanarak çok çarpıcı pratik sonuçlara ulaştı.

İstediğiniz herhangi bir şeyi yaşamınıza çekmek için bu kesin 6-adım yöntemini izleyin.

Amaçlarınızı tezhür ettirmenize yardım etmesi için belirtilen 60 olumlamadan herhangi birini kullanın.

Gizli kalmış yeteneklerinizi, yaratıcı becerilerinizi keşfedin ve bunları tezahür ettirme çalışmanıza nihai bir enerji katkısı bağlamında kullanın.

Evrene ilettiğiniz talebin tam olarak yerine ulaşmasını temin edecek yolları öğrenin.


Sevgi, para, arabalar, evler, hatta sağlıklı olmak -”How to Get Everything You Ever Wanted” ile 6 kolay adımda arzuladığınız her şeyi nasıl elde edeceğinizi keşfedin.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963