scorecardresearch.com İNSANLARLA BİRLİKTE KAZANMANIN 25 YOLU ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
İNSANLARLA BİRLİKTE KAZANMANIN 25 YOLU

İNSANLARLA BİRLİKTE KAZANMANIN 25 YOLU

Yazar : John C. Maxwell

Sayfa Sayısı : 240

Yayınevi : NOKTA YAYINLARI

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İnsanlarla Birlikte Kazanmanın 25 Yolu, John C. Maxwell’in daha önceki best-seller kitabı olan İnsanlarla Kazanmak eserinin devamı ve alfabesi niteliğindedir. John C. Maxwell ile çok satan yazar Psikolog Doktor Les Parrott’un birlikte hazırladığı bu çalışma, insanlar arası ilişkiler alanında herkese yardımcı olacak 25 kolay ve özel etkili ipucunu içermektedir. Bu kitabı okuyarak:
-İYİ NİYET ALTININI KAZANMAYI,
-BAŞKALARINA İTİBARINI ARTIRMA FIRSATI VERMEYİ,
-BİR HAFIZA YARATARAK ONA SIKÇA BAŞVURMAYI,
-BİR İNSANIN HİKAYESİNİ HATIRLAMAYI,
-KARŞILIK BEKLEMEKSİZİN BİR ŞEYLER VERMEYİ,
-İNSANLARA YETENEKLERİNİ FARK ETTİRMEDE ÖNCÜ OLMA GÜCÜNÜ keşfedeceksiniz…
Ayrıca şunları öğreneceksiniz:
-30 SANİYE KURALINI VE BUNU HAYATINIZDA NASIL KULLANACAĞINIZI,
-BİR RÜYAYI “BEN”DEN “BİZ”E DÖNÜŞTÜRMEYİ,
-3-A ÇALIŞMA YÖNTEMİNİ…
İş hayatında uygulanabilir bir yöntem olan “Maxwell Liderlik Anları” ve yanı sıra Parrott’un “Dersi Eve Götürme Konusunda” yaklaşımları sayesinde, insanlarla bir araya geldiğiniz zamanlarda; iş, eğlence, aşk, paylaşım ve yetişkin olma konularında, kişisel hayatınızın her alanında gerekli olan beceriler ve eşsiz sırlar edineceksiniz...

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963