scorecardresearch.com Geleceğinze Yön Verecek Kişisel Gelişim Seti (9 Kitap) ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Geleceğinze Yön Verecek Kişisel Gelişim Seti (9 Kitap)

Geleceğinze Yön Verecek Kişisel Gelişim Seti (9 Kitap)

Yayınevi : KORİDOR YAYINCILIK

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İNANCIN BÜYÜSÜ
ZİRVEYE ÇIKAN YOL
BEŞ SEVGİ DİLİ
90 SANİYEDE İNSANLARA KENDİNİZİ NASIL SEVDİRİRSİNİZ
AKLINDAKİNİ OKUYABİLİRİM!
POZİTİF GÜCÜN BÜYÜSÜ
SÖZLÜ DÖVÜŞ: KİBARCA İKNA SANATI
DÜŞÜNCENİN GÜCÜ
ZİHİN OKUMA TEKNİKLERİ


İNANCIN BÜYÜSÜDaha yüksek bir maaş, yeni bir ev, tatmin edici bir iş, mutlu bir evlilik ya da sadece deliksiz bir gece uykusu… Tüm bunları nasıl elde edeceğinizi size bu kitap açıklıyor.

Gizemli, kışkırtıcı ve ilham verici İnancın Büyüsü, olağanüstü bir felsefeye sahip: Bilinçaltı zekanızın sınırsız enerjisiyle işlerinizde daha becerikli, ilişkilerinizde daha aktif, kısacası hayatınızda daha başarılı ve mutlu olabilirsiniz. Kendi içinizdeki gücü tanımayı ve ortaya çıkarmayı amaçlayan adım adım bir sistemle,

En büyük amaçlarınızı gerçekleştirmek için nasıl daha açık ve verimli bir şekilde düşüneceğinizi

Bu amaçları nasıl harekete geçirip sonuçlandıracağınızı

Kendi kendini telkin ve tasdiklerin gücünü – yeni düşünme ve inanma yollarını yaratabilmeyi

Tasavvur ettiğiniz her amacın gerçekleşebilmesi için, bilinçaltının gücüyle zihinsel resimleri nasıl birleştireceğinizi öğreneceksiniz.

İnancın Büyüsü ilk yayımlandığı 1948’den beri iş adamlarından sahne yıldızlarına, ev hanımlarından politikacılara hayatın her alanında kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmak isteyenlere yol gösterdi. Bu kitaptaki felsefenin çekiciliği, değişim için güçlü bir araç olmaya devam ediyor. Siz de düşüncelerinizi gerçek başarılara dönüştürebilirsiniz!

Kendinize inanın. Bir dünya görüşü benimseyin. Odaklanın ve asla vazgeçmeyin:

Kazanmak için oyunda olmanız gerekir.

ZİRVEYE ÇIKAN YOL
Garry Kasparov, yirmi yıldan uzun süredir dünyanın en yetenekli ve tüm zamanların en iyi satranç oyuncusu olarak kabul ediliyor. Zirveye Çıkan Yol''''da, Kasparov bir satranç üstadı olarak hayatı boyunca öğrendiği dersleri, başarılı karar verme sürecinde yararlı prensipler olarak surıııyorv Fırsatları nasıl tartabilirsiniz, geleceği nasıl tahmin edebilirsiniz ve kazanmanızı sağlayacak stratejileri nasıl oluşturabilirsiniz? Bütün esasları canlı, özgün bir tarzda arılatıyor; stratejinin, değerlendirmenin ve hazırlığın temcilerinden, kişisel tarzınızı, hafızanızı, sezgilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak daha ince, daha insanî sanatlar geliştirmeye kadar. Bizi. aralarında gerek insana (Üstat Anatoly Karpov) gerek makineye (IBM''''în süper bilgisayarı Deep Blue) karşı giriştiği efsanevi düelloların da bulunduğu, kariyerinin büyük maçlarına taşıyarak, politika, edebiyat, spor ve askeri tarih alanında birçok deneyimden alına n dersleri isliyor.
Üstün bir zeka ve mizah duygusuyla, Kasparov, dünya çapında bir satranç oyuncusu olmaktan Rusya''''daki yeni politik konumuna kadar bütün kariyerine yayılan zaferlerini ve hatalarını anlatıyor. Eşsiz is görüşlerini kişisel anılarla birleştiren esinlendîrici bir kitap olarak. Zirveye Çıkan Yol günümüzün eri büyük ve en yenilikçi düşünürlerinden birinin zihnine kapı açıyor.

90 SANİYEDE İNSANLARA KENDİNİZİ NASIL SEVDİRİRSİNİZ


br>Satış yapıyor, yönetiyor, iş arıyor, pazarlık ediyor, bir fikir belirtiyor, yeni bir gruba katılıyor ya da evlilik teklif etmek için diz çöküyor olun, başarınızın sırrı diğer insanlarla bağlantı kurmanıza bağlıdır. Ve bu bağlantıyı kurmanıza yarayacak en güçlü fikre, Nicholas Boothman''m devrim niteliğindeki programıyla çabucak ulaşacaksınız. Kolayca öğrenilen bu program, en kritik anlarda en İyi İlişkileri kurmanıza yardımcı olacak bunun için sadece 90 saniye yeterli. Önemli bir görüşmeyi bir daha asla şansa bırakmayın. Sosyal durumlarda kendinizi dili tutulmuş, mahcup bîr halde bulmayın. Mükemmel bir ilk izlenim yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DÜŞÜNCENİN GÜCÜ


James Allen’ın ölümsüz eseri Düşüncenin Gücü ya da kendi deyimiyle bu “Küçük Büyük Kitap”, yüz yılı aşkın süredir tüm dünyada milyonlarca insana esin kaynağı olmuş, birçok dile çevrilmiş bir klasiktir. Alanında çığır açmış ve Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi çok sayıda çağdaş yazarı etkilemiş olan bu kitabı, Og Mandino’nun tüm zamanların en iyi on kitabı arasında göstermesi nedensiz değildir.

İlave olarak sunduğumuz ve yazarın ilk yapıtı olan Başarıya Giden Yol ise düşünce gücüyle hayatına yön vermek isteyenlerin yoluna ışık tutarak, tutum ve tepkilerindeki değişikliklerle huzur ve başarıyı nasıl yakalayacaklarına dair sırları açıklıyor.

Bu eşsiz yazarın bilgeliğine başvurmak için yeni yüz yılın fırsatı şimdi elinizde.

Aklınızda yücelttiğiniz hayal, yüreğinizde taçlandırdığınız ideal her ne ise, hayatınızı bunlarla inşa edersiniz; bunlar olursunuz.

ZİHİN OKUMA TEKNİKLERİYalan makineleri konusunda tanınmış bir uzman olan Stan Walters size gerginliğin, stresin, kaçamaklı yanıtların ve düpedüz söylenen yalanların işaretlerini veriyor ve bir yalanı yakaladığınızda durumla nasıl baş etmeniz gerektiğini açıklıyor.

Göz teması ve benzer ayrıntılarla dürüstlüğü yargılama hatasından sakının
Bir yalanı yedi adımda ortaya çıkarın
Satış elemanı veya hizmet veren bir çalışanın aslında ne düşündüğünü anlayın
Dostlarınız, sevgiliniz, çalışma arkadaşlarınız ve karşılaştığınız herkesle açık ve hayranlık uyandırıcı bir iletişim kurmak için neler yapabileceğinizi öğrenin
Bu stratejilerle yalanları tanıyarak ve daha önemlisi gerçekleri elde ederek ilişkilerinizi ve iletişiminizi geliştirebilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963