scorecardresearch.com Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Kart Destesi (50 Kart) ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Kart Destesi (50 Kart)

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Kart Destesi (50 Kart)

Yazar : Stephen R. Covey

Yayınevi : .

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


New York Times?ın çok satan yazarı, Stephen R. Covey, ?Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı? kitabının prensipleriyle bu 50 kart destesini oluşturdu. Covey?in güçle dolu kartları hayatın dürüstlük, bütünlük ve saygın biçimde yaşanmasının önünde engel olan köklü alışkanlıklarınızın üstesinden gelmeniz için yol gösteriyor.Unutmayın: Siz alışkanlıklarınız değilsiniz ve eski davranış kalıplarınızı yenileriyle değiştirebilirsiniz. Bu kartlar ?7 alışkanlık? a uyarlanmış 7 bölümden oluşuyor. Günde bir kart çekin yada bütün kartları birden okuyun. Stephen R. Covey, Franklin Covey Co. Nun kurucuları ve başkan yardımcılarındandır. Covey, profesyonellerle organizasyonlara satış, iletişim ve üretim etkinliğinin arttırılması konularında liderlik eğitimi veriyor. Tüm dünyada New York Times? ın çok satanlar listesinde ilk sıraya yükselmiş 32 dilde milyon satan, ?Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı? kitabıyla tanınan Covey?in Chief Executive dergisinin aratırmasında da 20 yy.? ın en etkili iki iş kitabından biri seçilmiştir

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963