scorecardresearch.com 3000 Yıllık Hayattan Gerçek Yaşam Öyküleri ve Tüm Başarı Kitapları Radikal Kitap'ta!
3000 Yıllık Hayattan Gerçek Yaşam Öyküleri

3000 Yıllık Hayattan Gerçek Yaşam Öyküleri

Yazar : Ayşe Şen

Sayfa Sayısı : 264

Yayınevi : HAYAT YAYINLARI

Tür : Başarı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • "Uygarlık tarihimizin son 3000 yıllık geçmişini bilmeden yaşayan insan; günü birlik yaşayan insandır."
 • J.W.Goethe
 • İnsanlık tarihinin en ünlüleri ile Türk ünlülerin başarı hikaye ve anekdotları ile dolu dolu 250 sayfa!. Cüneyt Ağabey (Koryürek)'in anlamlı mesajlar taşıyan yılbaşı tebriklerinden birindeydi: "Bir köyün mezarlığının kapısında bir yazı asılı imiş: 'Bu mezarlıkta 35 yaşında ölen ve 70 yaşında gömülenler yatıyor!." Eğer böyle bir mezarlıkta yatmak istemiyorsanız, eminim ki, Ayşe Şen'in kitabını seveceksiniz!. Hem de çok seveceksiniz!.

 • Hıncal Uluç Köşesi - Öcal Uluç/ Sabah Gazetesi
 • Ben bu kitabı okumadan evvel kişisel gelişimle ilgili çok fazla öykü bilen birisi olduğumu zannederdim. Ancak Ayşe Hanım'ın kitabını okuduktan sonra kişisel gelişimle ilgili ne kadar çok kaynak olabileceğini gördüm. Böyle bir eser yazabilmek için insanın en az 3000 kitabı okuması gerektiğini düşünüyorum.
 • Oğuz Saygın
 • Kişisel Gelişim ve NLP uzmanı
 • Karamsarlık ve çözümsüzlük bulutları arasında bunalan bizler için, gerek kendi iç dünyalarımız, gerek insan-insan ilişkileri, gerek insan-kainat ilişkileri açısından pozitif bir enerji sağlayacak ve zevkle okunacak güzel bir çalışma…
 • Selim Gündüzalp
 • Zafer Bilim Araştırma Dergisi Genel Yayın Yönetmeni - Yazar
 • Bu eserde, her milletten, her meslekten bir çok başarılı insanın sırrı, önümüze manevi bir projektör gibi konulmuş…Her insan aynı prensiplerle aynı sonuçlara gidemeyebilir. Ancak, faydalılığı denenmiş o düsturlar, kültüre, çağa, imkâna adapte edilerek, her zaman kullanılabilir. Dikkat çeken başlıklar halinde, insanlığa başarı örneği olmuşların hayatları önümüze serilmiş… Kısa, özlü, uygulanabilir ölçüler, kolay okunacak bir biçimde sunulmuş.
 • Vehbi Vakkasoğlu Eğitimci - Yazar
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963