scorecardresearch.com I Ching Alıştırma Kitabı ve Tüm Astroloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
I Ching Alıştırma Kitabı

I Ching Alıştırma Kitabı

Yazar : R.L WING

Sayfa Sayısı : 180

Yayınevi : ÖTESİ YAYINLARI

Tür : Astroloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • "Elinizde tuttuğunuz alıştırma kitabı size evrenin laboratuarında rehberlik edecektir. Araştırmacı sizsiniz; yaptığınız denemeler, sonunda kozmosu ve kendi benliğinizi -ki bu ikisi aynı şeydir- daha iyi anlamanızı sağlayacaktır." R. L. Wing
 • Bu eser Çin bilgeliğinin 5000 yıllık kitabı olan I Ching''in önemli ve yeni bir yorumu. Başka bir benzeri olmayan bu kitap yaşamlarını daha iyi anlamak için bu eski sistemi aktif biçimde araştıran kişiler için tasarlandı. Bu alıştırma kitabı I Ching''in tavsiyelerini incelemek ve yorumlamak için basit bir rehber görevi gördüğü gibi, 64 heksagramın her biri için I Ching''in farklı yanıtlarının kaydedilmesini sağlayan özel bir sayfa düzeni sunuyor.
 • Yaşamınızın tüm alanlarında I Ching''e danışmayı sürdürdükçe, aldığınız yanıtların mantığını -ve böylece yaşamınızdaki değişimlerin mantığını- kavramaya başlayacaksınız. R. L. Wing''in yeni yorumu, dünyanın en eski kitabı olan bu eseri anlamanızı kolaylaştıracak kültürel değişimleri göz önünde bulunduruyor. Şimdi bu değerli aracı yaşamınıza yeni bir anlam ve bakış açısı kazandırmak için kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963