scorecardresearch.com Herkes İçin Astroloji 2011 Burç Kitabı (Aşk-Para-Sağlık) ve Tüm Astroloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Herkes İçin Astroloji 2011 Burç Kitabı (Aşk-Para-Sağlık)

Herkes İçin Astroloji 2011 Burç Kitabı (Aşk-Para-Sağlık)

Yazar : Kris Brandt Riske

Sayfa Sayısı : 464

Yayınevi : YAKAMOZ YAYINLARI

Tür : Astroloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Ünlü astrolog Kris Brandt Riske tarafından hazırlanan bu kitapta:

• Her burç için özel olarak düzenlenmiş aylık yorumları
• Her ayın şanslı ve dikkat etmeniz gereken günleri
• Aşk, evlilik ve ilişkilerinizle ilgili önerileri
• İş hayatınızda takip etmeniz gereken yolları
• Bir ilişkiye başlamak için ideal günleri

Kısaca; sağlıklı, huzurlu ve dolu dolu bir hayat yaşamak için gereken tüm tüyoları bulacaksınız.

Ayrıca; önemli astrologların hayatınızı zenginleştirmek için kullanabileceğiniz genel yorumlarından şunları öğreneceksiniz:

• İşinizde üretkenliğinizi ve başarınızı artırmayı
• Uranüs’ün hazırladığı fırsatlara hazırlanmayı
• Amaçlarınıza ulaşmak için renkleri kullanmayı
• Satürn’ün size sunacağı değişikliklere, zorluklara ve ödüllere hazırlıklı olmayı
• Kariyerinizde ve gündelik yaşamınızda yaratıcılığınızı doruk noktasına çıkartmayı

2011’den neler bekleyebileceğinizi öğrenerek ve hayata dair merak ettiğiniz soruların cevaplarını bularak, her gün bu kitaptan ilham alabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963