scorecardresearch.com Dönüşüm Zamanı - 2012 Öncesi Ve Sonrası ve Tüm Astroloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dönüşüm Zamanı - 2012 Öncesi Ve Sonrası

Dönüşüm Zamanı - 2012 Öncesi Ve Sonrası

Yazar : Öner Döşer

Sayfa Sayısı : 352

Yayınevi : KLAN YAYINLARI

Tür : Astroloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Mayalar, 21 Aralık 2012 tarihini "zamanın sonu" olarak adlanırmaktadırlar. Son iki bin yıldır bir çok kahin, araştırmacı, biliminsanı 2012 tarihi ile ilgili olarak tıpkı Mayalara benzer yorumlarda bulunmaktadırlar.

Ünlü Astroloji uzmanı Öner Döşer, eğer 2012 yılında tüm dünyayı etkisi altına alacak bir dönüşüm varsa bunu astrolojik olarak saptaması gerektiğinden yola çıkarak 2012 öncesi ve sonrasına yönelik incelemeler yapmıştır.

Kitabında aynı zamanda, bugüne kadar 2012 konusu ile ilgili tüm varsayımları bir arada incelemekte ve "Dönüşüm Tarihi" olarak adlandırdığı bu zamanı hazırlayan şartları ve sonrasında neler olacağını da incelemektedir.

Dönüşüm Zamanı adlı bu kapsamlı incelemede, şu ana kadar yapılan kehanetler, bilim dünyasının iddiaları, dönüşüm zamanı öncesinde ve sonrasında dünyada ve kilit ülkelerde yaşanacaklar, ekonomik kriz, yerel ve küresel çatışmalar, genel olarak biz insanlığı nelerin beklediğini ve neler yapabileceğimizi de bulacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963