scorecardresearch.com Burçlar ve Tüm Astroloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Burçlar

Burçlar

Yazar : LINDA GOODMAN

Sayfa Sayısı : 428

Yayınevi : KORİDOR YAYINCILIK

Tür : Astroloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


ASTROLOJİ SAYESİNDE EŞİNİZİ – AŞIĞINIZI – ÇOCUĞUNUZU – PATRONUNUZU – ÇALIŞANINIZI – KENDİNİZİ NASIL DAHA İYİ ANLAYABİLİRSİNİZ

Herhangi bir burcun ilk ya da son gününde doğmuşsanız, o sırada Güneş’in burç değiştirip değiştirmediğiniz anlamak için doğduğunuz saati ve dakikayı, doğdunuz yerin enlem ve boylam derecelerini tam olarak bilmeniz gerekir. Başka bir deyişle astroloji kitaplarındaki burçların başlangıç ve bitiş dönemleri takribidir ve bunun akılda tutulması son derece önemlidir. Bu iki güne uçlar denir ve sizi yanıltmaları normaldir. Bazı astrologlar bunların süresini uzatmışlardır. Her ne şekilde olursa olsun, bu uçlara çok önem verilir. Doğduğunuz sırada Güneş İkizler burcundaysa, uca yakın bir yerde olsa bile İkizler burcundadır, bu budur. İkizler’in önündeki ya da ardındaki burçların sizin kişiliğiniz üzerinde yapabileceği etkiler, sizin İkizler burcunuza has karakter özelliklerinizi asla değiştirebilecek, sizi bir Boğa’ya ya da Yengeç’e çevirebilecek güçte değildir. Güneş bir burçta iken, hiçbir şey onun parlaklığını gölgeleyemez. Uca yakın bir yerde doğmuş olmanızın yapacağı değişiklikler, hiçbir zaman asla burcunuzun size verdiği esaslı bir değişikliğe uğratacak kadar güçlü olmaz. Önemli olan, doğduğunuz saate göre bir burcun iki ucunun içinde kalıp kalmayacağınızın iyice anlaşılmasıdır.

Hem kendi hayatınızda hem de çevrenizdeki insanların hayatında gerçekten neler olduğunu bilmek ister misiniz? Karşınızdaki kişi sert görüntüsünün ardında pamuk gibi bir kalp saklıyor olabilir? Belki de sizinle yalnızca paranız için birlikte? Sizi masum olduğuna ikna etmeye çalışan eşinize ne zaman inanmalısınız? Ruh hallerinizi kendi çıkarınıza göre nasıl ayarlayabilirsiniz, ne zaman öne çıkmalı ne zaman kendinizi geri çekmelisiniz, ne zaman susmalı ne zaman konuşmalısınız? Patronunuzdan zam istemek, kız arkadaşınıza açılmak, ağabeyinizden borç istemek için en uygun zamanlar nelerdir? Tüm bunları milyonlarca insana mutluluk, aşk ve para konularında yol gösteren dünyaca ünlü astrolog Linda Goodman’ın alanında bir başyapıt ilan edilen Burçlar kitabında bulabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963