scorecardresearch.com Astroloji Atlası Evler ve Tüm Astroloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Astroloji Atlası Evler

Astroloji Atlası Evler

Yazar : Kolektif

Sayfa Sayısı : 224

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Astroloji

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Doğum haritamız, hayat akışımızda kendimizi ve olayları anlamamızı sağlayan ışık veren bir gemici feneri gibi çalışır. Fenerin ışık kaynağı ve ivmesi olan burcumuz, kişiliğimizin göstergesidir. Haritamızdaki gezegenler, hayat okyanusundaki gemilerdir. Evleri ise gemilerin rotaları olarak düşünmeliyiz. Fenerin dönen ışığı, ancak belli rotalardan geçen gemilere aydınlık verecektir. Ylcu gemisi, yük gemisi veya savaş gemisinin notaları başka başkadır ve herbiri değişik amaçlar için yolculuk ederler.''''Ephemeris Türkiye 1 - 2'''' ciltlerinden sonra bir astroloğun sahip olması gereken en önemli kaynak ''''Evler ve Placidus Ev Tabloları'''' ilk defa Türkçe olarak detaylı açıklamalarıyla astroloji meraklılarına sunuluyor. ''''Yeteneklerim neler?'''' ''''Uygun eşim kim?'''' ''''Hangi iş dallarından kolay para kazanabilirim?'''' ''''Sevdiklerim ve çocuklarımın hayat akışı nasıl olacak?'''' ''''Hangi ülkelere yolculuk edebilirim?'''' ... gibi sorularınızın detaylı cevapları doğum haritanızdaki evlerin incelenmesiyle aydınlığa çıkar. ''''Evler ve Placidus Ev Tabloları'''' cildimizi tam olarak kavradığınızda sorularınızın cevaplarını kendiniz bulacaksınız. Doğum haritanızın yorumlanmasında en önemli detayları evlerinizi incelediğinizde keşdebilirsiniz. Astroloji geçerliliği hakkındaki yüzyıllardır süregelen tartışmalar sürüp gitsin. Bir enerji okuma tekniği olan bu gizemli felsefe hakkında detaylı bilgiler bu ciltte açığa çıkıyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963